WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 3m

Producent: Opto

27,00 zł z VAT 21,95 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, MM (OM1) multimode - multimodowy, 62,5/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 3m

26,06 zł z VAT 21,19 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

28,29 zł z VAT 23,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator