WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

Producent: Opto

22,96 zł z VAT 18,67 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

Port SC/UPC, 1GE+3FE+POTS+WiFi+USB

Producent: ZTE

134,86 zł z VAT 109,64 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,59 zł z VAT 14,30 zł netto

szt

Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 20m

67,86 zł z VAT 55,17 zł netto

szt

Ubiquiti (NS-5ACL, LOCO5AC) NanoStation Loco 5AC

Ubiquiti (NS-5ACL, LOCO5AC) NanoStation Loco 5AC

Praca w paśmie 5 GHz, 1x Giagbitowy port Ethernet, zysk anteny 13dBi

Producent: Ubiquiti Networks

195,75 zł z VAT 159,15 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 15m

17,43 zł z VAT 14,17 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m G657B3 EasyBend

20,22 zł z VAT 16,44 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator