WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

Producent: Opto

23,23 zł z VAT 18,89 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Antena GPRS/GSM/DCS + 3m przewodu + FME

36,90 zł z VAT 30,00 zł netto

szt

Zasilacz buforowy SCP-50-12

Zasilacz buforowy SCP-50-12

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 50W i napięciu wyjściowym 13,8V/3,6A

Producent: Mean Well

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

TotoLink EX200

TotoLink EX200

Range Extender 2.4GHz 2T2R DEMO

Producent: TotoLink

75,25 zł z VAT 61,18 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 20m

68,56 zł z VAT 55,74 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-FC/UPC, SM, duplex, 5m

38,14 zł z VAT 31,01 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 7m G657A2

27,95 zł z VAT 22,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator