WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

Producent: Opto

23,59 zł z VAT 19,18 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

Port SC/UPC, 1GE+3FE+POTS+WiFi+USB

Producent: ZTE

132,84 zł z VAT 108,00 zł netto

szt

Antena ATK-LOG LTE MIMO 800-2170MHz, 10m przewodu FME/ż

Antena ATK-LOG LTE MIMO 800-2170MHz, 10m przewodu FME/ż

Antena przeznaczona jest do współpracy z modemami LTE (wyposażonymi w dwa złącza antenowe), telefonami oraz modemami: GSM, DCS, 3G.

Producent: Dipol

141,45 zł z VAT 171,60 zł 115,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 3m

26,80 zł z VAT 21,79 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 70m

207,87 zł z VAT 286,29 zł 169,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator