MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN
Producent: MikroTik
Dostępność: Dostępny
MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN to urządzenie oparte na konstrukcji switcha CSS326-24G-2S+RM. Główną zmianą jest wprowadzenie opcji dual boot - użytkownik sam może wybrać system RouterOS lub SwitchOS. Z tą zmianą wiążą się dwie kolejne - dodanie procesora o taktowaniu 800 MHz oraz zastosowanie 512 MB pamięci RAM. Dzięki temu urządzenie jest w stanie poradzić sobie z niektórymi funkcjami Layer 3 routera, zaporą ogniową, NAT a nawet VPN.
Kompaktowa i cicha obudowa bez wentylatora sprawia, że CRS326-24G-2S+IN jest idealnym dodatkiem do najlepszych domowych konfiguracji. Ten mały przełącznik ma całą moc i cechy swojego większego rackowego, analogowego "bliźniaka" - CRS326-24G-2S+RM, nic nie zostało usunięte. Urządzenie może być zasilane poprzez pasywne PoE lub wtyk DC, zakres napięcia wejściowego wynosi 9 - 30 V DC (w zestawie znajduje się zasilacz 24 V, 1.2 A). Obudowa ma wymiary 284 x 144 x 44 mm i jest dostosowana do montażu desktopowego.
Najważniejsze cechy:
  • 24 gigabitowe porty Ethernet
  • 2 sloty SFP+
  • dual boot - system RouterOS lub SwitchOS
  • zarządzanie Layer2 i Layer3
  • wbudowany swtich chip
  • zasilanie poprzez pasywne PoE lub wtyk DC, napięcie: 9 - 30 V DC
  • obudowa typu desktop
MikroTik CRS326-24G-2S+IN
Procesor
98DX3236
Ilość rdzeni
1
Taktowanie
800 MHz
Pamięć RAM
512 MB
Rodzaj pamięci RAM
DDR3
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Interfejs Ethernet
24 gigabitowe porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Interfejs SFP+
2 sloty SFP+ 10 Gb/s
Port serial
RJ45
Sposób zasilania
Pasywne PoE lub gniazdo DC
Zakres napięcia wejściowego
10 - 30 V DC
Maks. pobór mocy
21 W
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 60 st. C
Wymiary
284 x 144 x 44 mm