WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN

Producent: MikroTik

712,11 zł z VAT 578,95 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN to urządzenie oparte na konstrukcji switcha CSS326-24G-2S+RM. Główną zmianą jest wprowadzenie opcji dual boot - użytkownik sam może wybrać system RouterOS lub SwitchOS. Z tą zmianą wiążą się dwie kolejne - dodanie procesora o taktowaniu 800 MHz oraz zastosowanie 512 MB pamięci RAM. Dzięki temu urządzenie jest w stanie poradzić sobie z niektórymi funkcjami Layer 3 routera, zaporą ogniową, NAT a nawet VPN.

CRS posiada 24 gigabitowe porty Ethernet oraz 2 sloty SFP+. Sloty wspierają zarówno wkładki SFP, jak i SFP+. System SwOS umożliwia zarządzanie z poziomu interfejsu graficznego Web, dostępne są takie funkcje jak: port isolation, port mirroring, listy ACL, RSTP czy 802.1Q VLAN. CRS326-24G-2S+IN zapewnia wszystkie podstawowe funkcje przełącznika zarządzanego, a nawet więcej: przekierowanie z portu na port, filtrowanie MAC, konfigurację VLAN, dublowanie ruchu, ograniczenie przepustowości, a nawet dostosowanie niektórych pól nagłówka MAC i IP. 

Kompaktowa i cicha obudowa bez wentylatora sprawia, że CRS326-24G-2S+IN jest idealnym dodatkiem do najlepszych domowych konfiguracji. Ten mały przełącznik ma całą moc i cechy swojego większego rackowego, analogowego "bliźniaka" - CRS326-24G-2S+RM, nic nie zostało usunięte. Urządzenie może być zasilane poprzez pasywne PoE lub wtyk DC, zakres napięcia wejściowego wynosi 9 - 30 V DC (w zestawie znajduje się zasilacz 24 V, 1.2 A). Obudowa ma wymiary 284 x 144 x 44 mm i jest dostosowana do montażu desktopowego. 

Najważniejsze cechy:
  • 24 gigabitowe porty Ethernet
  • 2 sloty SFP+
  • dual boot - system RouterOS lub SwitchOS
  • zarządzanie Layer2 i Layer3
  • wbudowany swtich chip
  • zasilanie poprzez pasywne PoE lub wtyk DC, napięcie: 9 - 30 V DC
  • obudowa typu desktop
CRS326-24G-2S+IN
Procesor
98DX3236
Ilość rdzeni
1
Taktowanie
800 MHz
Pamięć RAM
512 MB
Rodzaj pamięci RAM
DDR3
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Interfejs Ethernet
24 gigabitowe porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Interfejs SFP+
2 sloty SFP+ 10 Gb/s
Port serial
RJ45
Sposób zasilania
Pasywne PoE lub gniazdo DC
Zakres napięcia wejściowego
10 - 30 V DC
Maks. pobór mocy
21 W
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 60 st. C
Wymiary
284 x 144 x 44 mm
System operacyjny
RouterOS (Level 5)

SwitchOS

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 2m (czarny)

2,48 zł z VAT 2,02 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (szary)

2,48 zł z VAT 2,02 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (szary)

1,82 zł z VAT 1,48 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 70m

207,87 zł z VAT 287,03 zł 169,00 zł netto

szt

TP-Link LS1008G

NOWOŚĆ!

TP-Link LS1008G

Niezarządzalny switch LiteWave typu desktop, wyposażony w 8 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s. Wydajność 16 Gb/s

Producent: TP-Link

84,87 zł z VAT 69,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik hAP ac lite TC (RB952Ui-5ac2nD-TC)

183,27 zł z VAT 149,00 zł netto

szt

MikroTik SXT 4G kit (RBSXTR&R11e-4G)

MikroTik SXT 4G kit (RBSXTR&R11e-4G)

SXT LTE kategorii 4 (pasma LTE 3, 7, 20, 31, 41n, 42 i 43) CPE, antena o zysku 10,5dBi, 2x porty Ethernet, 2x sloty miniSIM, procesor 650MHz, 64MB pamięci RAM, PoE, PSU, RouterOS L3.

Producent: MikroTik

507,90 zł z VAT 412,93 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator