WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN

Producent: MikroTik

716,71 zł z VAT 582,69 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN to urządzenie oparte na konstrukcji switcha CSS326-24G-2S+RM. Główną zmianą jest wprowadzenie opcji dual boot - użytkownik sam może wybrać system RouterOS lub SwitchOS. Z tą zmianą wiążą się dwie kolejne - dodanie procesora o taktowaniu 800 MHz oraz zastosowanie 512 MB pamięci RAM. Dzięki temu urządzenie jest w stanie poradzić sobie z niektórymi funkcjami Layer 3 routera, zaporą ogniową, NAT a nawet VPN.

CRS posiada 24 gigabitowe porty Ethernet oraz 2 sloty SFP+. Sloty wspierają zarówno wkładki SFP, jak i SFP+. System SwOS umożliwia zarządzanie z poziomu interfejsu graficznego Web, dostępne są takie funkcje jak: port isolation, port mirroring, listy ACL, RSTP czy 802.1Q VLAN. CRS326-24G-2S+IN zapewnia wszystkie podstawowe funkcje przełącznika zarządzanego, a nawet więcej: przekierowanie z portu na port, filtrowanie MAC, konfigurację VLAN, dublowanie ruchu, ograniczenie przepustowości, a nawet dostosowanie niektórych pól nagłówka MAC i IP. 

Kompaktowa i cicha obudowa bez wentylatora sprawia, że CRS326-24G-2S+IN jest idealnym dodatkiem do najlepszych domowych konfiguracji. Ten mały przełącznik ma całą moc i cechy swojego większego rackowego, analogowego "bliźniaka" - CRS326-24G-2S+RM, nic nie zostało usunięte. Urządzenie może być zasilane poprzez pasywne PoE lub wtyk DC, zakres napięcia wejściowego wynosi 9 - 30 V DC (w zestawie znajduje się zasilacz 24 V, 1.2 A). Obudowa ma wymiary 284 x 144 x 44 mm i jest dostosowana do montażu desktopowego. 

Najważniejsze cechy:
  • 24 gigabitowe porty Ethernet
  • 2 sloty SFP+
  • dual boot - system RouterOS lub SwitchOS
  • zarządzanie Layer2 i Layer3
  • wbudowany swtich chip
  • zasilanie poprzez pasywne PoE lub wtyk DC, napięcie: 9 - 30 V DC
  • obudowa typu desktop
CRS326-24G-2S+IN
Procesor
98DX3236
Ilość rdzeni
1
Taktowanie
800 MHz
Pamięć RAM
512 MB
Rodzaj pamięci RAM
DDR3
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Interfejs Ethernet
24 gigabitowe porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Interfejs SFP+
2 sloty SFP+ 10 Gb/s
Port serial
RJ45
Sposób zasilania
Pasywne PoE lub gniazdo DC
Zakres napięcia wejściowego
10 - 30 V DC
Maks. pobór mocy
21 W
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 60 st. C
Wymiary
284 x 144 x 44 mm
System operacyjny
RouterOS (Level 5)

SwitchOS

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

71,28 zł z VAT 57,95 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

107,81 zł z VAT 87,65 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

9,14 zł z VAT 7,43 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS309-1G-8S+IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS309-1G-8S+IN

Zarządzalny switch z 1x gigabitowym portem Ethernet i 8 slotami SFP+ (10 Gb/s). Procesor 800 MHz, 512 MB pamięci RAM, maks. przepustowość przełączania (non-blocking) 81 Gb/s, funkcja Dual Boot, metalowa obudowa typu desktop.

Producent: MikroTik

1 001,29 zł z VAT 814,06 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 30m

123,62 zł z VAT 100,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8G-2S+IN

NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8G-2S+IN

8-portowy switch Gigabit Ethernet z 2x slotami SFP+, SwitchOS

Producent: MikroTik

368,90 zł z VAT 299,92 zł netto

szt

MikroTik LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

MikroTik LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

Moc 28 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

255,59 zł z VAT 207,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator