WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 1m

Producent: Opto

7,80 zł z VAT 6,34 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail ST/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 1m

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/APC, SM, 2m G657A2

5,98 zł z VAT 4,86 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m

5,95 zł z VAT 4,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator