WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 1m

Producent: Opto

8,46 zł z VAT 6,88 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail ST/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

3,03 zł z VAT 2,46 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 450x450x100mm

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xFC-ST, wysuwana

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, 12 kolorów

55,56 zł z VAT 45,17 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,87 zł z VAT 3,15 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator