WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 1m

Producent: Opto

7,71 zł z VAT 6,27 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail ST/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,36 zł z VAT 1,92 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 450x450x100mm

38,13 zł z VAT 31,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xFC-ST, wysuwana

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/APC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

4,10 zł z VAT 3,33 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,01 zł z VAT 4,07 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator