WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 1m

Producent: Opto

8,03 zł z VAT 6,53 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail ST/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,87 zł z VAT 2,33 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 450x450x100mm

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xFC-ST, wysuwana

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail ST/UPC, MM OM3, 2m

9,61 zł z VAT 7,81 zł netto

szt

12x Pigtail LC/APC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

63,86 zł z VAT 51,92 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator