WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option S-85DLC05D, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Producent: Option

64,42 zł z VAT 52,37 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Option S-85DLC05D, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial - wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.

Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC MM
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Budżet mocy/zasięg portu
7dB / 0.55km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
50/125,
62.5/125,
100/140 µm
Zakres temperatury pracy
-40°C do 85°C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,74 zł z VAT 3,04 zł netto

szt

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

268,87 zł z VAT 218,59 zł netto

szt

MikroTik solidMOUNT - uchwyt precyzyjny do LHG

MikroTik solidMOUNT - uchwyt precyzyjny do LHG

Precyzyjny uchwyt montażowy do urządzeń z serii LHG oraz LHG XL.

Producent: MikroTik

117,12 zł z VAT 95,22 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 15m

77,60 zł z VAT 63,09 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 7m

46,10 zł z VAT 37,48 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

416,34 zł z VAT 338,49 zł netto

szt

TP-Link TL-SM311LM

TP-Link TL-SM311LM

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: TP-Link

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator