WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord STP kat.5e 2m (szary)

4,00 zł z VAT 3,25 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym STP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord STP kat.6 1m (zielony)

Patchcord STP kat.6 1m (zielony)

Patchcord ekranowany

4,49 zł z VAT 3,65 zł netto

szt

Injector PoE (prod. Cz) 15 cm

12,00 zł z VAT 9,76 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 50m G657B3 EasyBend

82,93 zł z VAT 67,42 zł netto

szt

MikroTik RB4011iGS+RM

MikroTik RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM

Producent: MikroTik

830,10 zł z VAT 674,88 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 6U 19", 520x330x450 mm, drzwi szklane

Producent: StalFlex

280,50 zł z VAT 228,05 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord UTP kat.5e 15m (czarny)

13,80 zł z VAT 11,22 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 0.5m (szary)

Patchcord STP kat.6 0.5m (szary)

Patchcord ekranowany

3,55 zł z VAT 2,89 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator