WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

Producent: Opto

9,00 zł z VAT 7,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tester Napięcia LCD AC/DC 12-220V

12,00 zł z VAT 9,76 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przejściówka (beczka) N/m - N/ż kątowe

18,20 zł z VAT 14,80 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

14,86 zł z VAT 12,08 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,96 zł z VAT 3,22 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy prosty 40

24,85 zł z VAT 20,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 40m G657B3 EasyBend

65,60 zł z VAT 53,33 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,66 zł z VAT 7,85 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator