WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

Producent: Opto

9,59 zł z VAT 7,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Chusteczki z alkoholem Alko-Pad 100 szt

Chusteczki z alkoholem Alko-Pad

44,72 zł z VAT 36,36 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 9U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

362,60 zł z VAT 294,80 zł netto

szt

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.6, typ EZ, przelotowy

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.6, typ EZ, przelotowy

Złącze modularne RJ45 8p8c ekranowane, kat.6 drut, typ EZ, przelotowe

0,64 zł z VAT 0,52 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

15,97 zł z VAT 12,98 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

47,04 zł z VAT 38,24 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 1m

20,21 zł z VAT 16,43 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator