WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

Producent: Opto

9,35 zł z VAT 7,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 15cm

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 15cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

szt

Zasilacz 12V 3A

33,91 zł z VAT 27,57 zł netto

szt

Puszka połączeniowa ekranowana kat. 5e

7,82 zł z VAT 6,36 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (pomarańczowy)

2,00 zł z VAT 1,63 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (50szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach 10 i 19".

Producent: brak danych

44,28 zł z VAT 36,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 30m

154,54 zł z VAT 125,64 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 10m

14,29 zł z VAT 11,62 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator