WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

Producent: Opto

8,83 zł z VAT 7,18 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,44 zł z VAT 6,86 zł netto

szt

PI Gniazdo hermetyczne RJ-45 (Waterproof Ethernet)

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Puszka połączeniowa kat. 5e

6,77 zł z VAT 5,50 zł netto

szt

RouterBoard hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

RouterBoard hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

Wersja Tower Case.

Producent: MikroTik

81,56 zł z VAT 66,31 zł netto

szt

Antena Dual LTE Diablo 9dBi 2x SMA/m

92,25 zł z VAT 75,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m G657A2

32,10 zł z VAT 26,10 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator