WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

Producent: Opto

10,80 zł z VAT 8,78 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

10,11 zł z VAT 8,22 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (szary)

1,67 zł z VAT 1,36 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

48,83 zł z VAT 39,70 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

32,84 zł z VAT 26,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

16,31 zł z VAT 13,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator