WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

Producent: Opto

9,20 zł z VAT 7,48 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przyłącze Draka MRC240 5GHz N(M) - SMA RP(M), 3m

Przyłącze Draka MRC240 5GHz N(M) - SMA RP(M), 3m

Najpopularnieszy typ przyłącza służący do połączenia większości anten z Access Pointem lub kartą bezprzewodową

Producent: brak danych

46,00 zł z VAT 37,40 zł netto

szt

Zaciskacz-nóż LSA/Krone HY-3141A

19,58 zł z VAT 15,92 zł netto

szt

Terminator MMCX 50 Ohm

9,59 zł z VAT 7,80 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

21,54 zł z VAT 17,51 zł netto

szt

MikroTik RouterBoard RB850Gx2, 5x LAN, 0x MiniPCI, 512MB RAM

493,45 zł z VAT 401,18 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 3m

29,99 zł z VAT 24,38 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

19,75 zł z VAT 16,06 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator