WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

Producent: Opto

9,45 zł z VAT 7,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1Sr1v1)

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1Sr1v1)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

156,79 zł z VAT 127,47 zł netto

szt

Ubiquiti AirGateway LongRange

120,82 zł z VAT 98,23 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.5e 5m (szary)

4,55 zł z VAT 3,70 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 450x450x100mm

38,13 zł z VAT 31,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m

12,25 zł z VAT 9,96 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m G657A2

14,02 zł z VAT 11,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator