WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

Producent: Opto

9,47 zł z VAT 7,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Whitenergy filtrująca listwa antyprzepięciowa 5-gniazdowa, 1.8m, czarna

Whitenergy filtrująca listwa antyprzepięciowa 5-gniazdowa, 1.8m, czarna

Listwa zabezpieczająca przed przepięciami i zakłóceniami z sieci, posiada 5 standardowych gniazd i przewód zasilający o dł. 1,8 m

Producent: Whitenergy

26,69 zł z VAT 21,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 7m (szary)

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 7m (szary)

Patchcord podwójnie ekranowany

24,29 zł z VAT 19,75 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

84,75 zł z VAT 68,90 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 24x sloty 10 Gb/s SFP+, USB, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

2 148,50 zł z VAT 1 746,75 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 10m

38,56 zł z VAT 31,35 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

27,40 zł z VAT 22,28 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator