WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

Producent: Opto

8,88 zł z VAT 7,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (czerwony)

1,66 zł z VAT 1,35 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,01 zł z VAT 2,45 zł netto

szt

TP-Link TL-SG105

TP-Link TL-SG105

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

75,65 zł z VAT 61,50 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (czarny)

2,90 zł z VAT 2,36 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

23,06 zł z VAT 18,75 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 70m

208,79 zł z VAT 169,75 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator