WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

Producent: Opto

10,14 zł z VAT 8,24 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,82 zł z VAT 8,80 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (zielony)

1,89 zł z VAT 1,54 zł netto

szt

Moduł keystone RJ-45 UTP kat.5e, czarny

3,35 zł z VAT 2,72 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,52 zł z VAT 2,86 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 4m

368,41 zł z VAT 299,52 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 5m

12,82 zł z VAT 10,42 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator