WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

Producent: Opto

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 2m (niebieski)

2,46 zł z VAT 2,00 zł netto

szt

Zasilacz 12V 1A

17,13 zł z VAT 13,93 zł netto

szt

Rack 19" 5U do szafek SM-42-55-32

Rack 19" 5U do szafek SM-42-55-32

Montowane w szafkach jako dodatkowe wyposażenie. Cena obejmuje komplet rack'ów.

Producent: Mantar

17,22 zł z VAT 14,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 15m G657A2

34,32 zł z VAT 27,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 5m

34,11 zł z VAT 27,73 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator