WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa Tracom FTTX MDU B16 (2x PG input)

Producent: Tracom

140,50 zł z VAT 114,23 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Tracom FTTX MDU B16 - jest mufą typu box wyposażoną w 18 portów wlotu/wylotu. Mufa tego typu jest stosowana do ochrony splotów kabli światłowodu i aplikacji rozgałęziających. Materiał  Polycarbonate (PC) tworzący obudowę  wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa odpornego na promieniowanie UV, niska (-40°C) i wysoką (+60°C) temperaturę, oraz substancje chemiczne co sprawia, że nadaje się zarówno do instalacji napowietrznych jak i kanałowych oraz doziemnych. Zaprojektowana jest tak by jej instalacja przebiegała w sposób nieskomplikowany i sprawny a jednocześnie oferuje sprawdzony system zarządzania włóknami światłowodowymi. Wszystkie metalowe elementy mufy wykonane są z materiałów odpornych na korozję.

Komplet mufy Tracom FTTX MDU zawiera:
  • zintegrowaną tackę światłowodową 24J
  • zintegrowane wsporniki na adaptery światłowodowe
  • taśmę uszczelniającą
  • tuby ochronne do dystrybucji włókien
  • plastikowe opaski zaciskowe jednokrotnego użycia (trytytki)
  • klucz
  • śruby
  • akcesoria uszczelniające

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-B

8,59 zł z VAT 6,98 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2

BESTSELLER

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2

Osłona obniża poziom szumów, przez co poprawia działanie zamontowanego urządzenia.

78,72 zł z VAT 64,00 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: brak danych

65,44 zł z VAT 53,20 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

13,03 zł z VAT 10,59 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

1 wejście na kabel magistralowy, 4 wyjścia na kable klienckie

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (D z uszczelnieniem termo).

Producent: Tracom

103,39 zł z VAT 84,06 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator