WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa Tracom FTTX MDU B16 (2x PG input)

Producent: Tracom

80,48 zł z VAT 65,43 zł netto

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Dostępność: Dostępny

Tracom FTTX MDU B16 - jest mufą typu box wyposażoną w 18 portów wlotu/wylotu. Mufa tego typu jest stosowana do ochrony splotów kabli światłowodu i aplikacji rozgałęziających. Materiał  Polycarbonate (PC) tworzący obudowę  wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa odpornego na promieniowanie UV, niska (-40°C) i wysoką (+60°C) temperaturę, oraz substancje chemiczne co sprawia, że nadaje się zarówno do instalacji napowietrznych jak i kanałowych oraz doziemnych. Zaprojektowana jest tak by jej instalacja przebiegała w sposób nieskomplikowany i sprawny a jednocześnie oferuje sprawdzony system zarządzania włóknami światłowodowymi. Wszystkie metalowe elementy mufy wykonane są z materiałów odpornych na korozję.

Komplet mufy Tracom FTTX MDU zawiera:
  • zintegrowaną tackę światłowodową 24J
  • zintegrowane wsporniki na adaptery światłowodowe
  • taśmę uszczelniającą
  • tuby ochronne do dystrybucji włókien
  • plastikowe opaski zaciskowe jednokrotnego użycia (trytytki)
  • klucz
  • śruby
  • akcesoria uszczelniające

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

7,69 zł z VAT 6,25 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

19,53 zł z VAT 15,88 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA

Przewód wykonany z miedzi i aluminium, w pełni zgodny z wymogami kategorii 5e

Producent: Maxcable

137,99 zł z VAT 112,19 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

34,54 zł z VAT 28,08 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,48 zł z VAT 2,83 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa nasłupowa/naścienna FDB-0216G, 2 wejścia, 16 wyjść, czarna

62,78 zł z VAT 51,04 zł netto

szt

Mufa światłowodowa GFP-12F-T, 2 wejścia, 2 wyjścia

65,01 zł z VAT 52,85 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator