WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa Tracom FTTX MDU B16 (2x PG input)

Producent: Tracom

163,77 zł z VAT 133,15 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Tracom FTTX MDU B16 - jest mufą typu box wyposażoną w 18 portów wlotu/wylotu. Mufa tego typu jest stosowana do ochrony splotów kabli światłowodu i aplikacji rozgałęziających. Materiał  Polycarbonate (PC) tworzący obudowę  wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa odpornego na promieniowanie UV, niska (-40°C) i wysoką (+60°C) temperaturę, oraz substancje chemiczne co sprawia, że nadaje się zarówno do instalacji napowietrznych jak i kanałowych oraz doziemnych. Zaprojektowana jest tak by jej instalacja przebiegała w sposób nieskomplikowany i sprawny a jednocześnie oferuje sprawdzony system zarządzania włóknami światłowodowymi. Wszystkie metalowe elementy mufy wykonane są z materiałów odpornych na korozję.

Komplet mufy Tracom FTTX MDU zawiera:
  • zintegrowaną tackę światłowodową 24J
  • zintegrowane wsporniki na adaptery światłowodowe
  • taśmę uszczelniającą
  • tuby ochronne do dystrybucji włókien
  • plastikowe opaski zaciskowe jednokrotnego użycia (trytytki)
  • klucz
  • śruby
  • akcesoria uszczelniające

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

7,26 zł z VAT 15,15 zł 5,90 zł netto

szt

12x Pigtail LC/UPC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

63,86 zł z VAT 51,92 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-B (48/96J 4xP010)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-B (48/96J 4xP010)

Typ-B z mocowaniem na słup (G-D z uszczelnieniem mechanicznym).

Producent: Tracom

170,87 zł z VAT 138,92 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (G-D z uszczelnieniem mechanicznym).

Producent: Tracom

156,62 zł z VAT 127,33 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator