WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1470nm, 40KM, DDM (S-C47DLC40D)

Producent: MikroTik

215,42 zł z VAT 175,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Na zamówienie

Moduł SFP przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1470 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 40km.
 
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1.25Gbps LC SM DDM
Długość fali
1470 nm
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Zasięg portu
40 km

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 80km, TX1271

1000Base-LX (1271nm), SM LC, 80km, CWDM

Producent: Option

287,23 zł z VAT 233,52 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1291

1000Base-LX (1291nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

263,12 zł z VAT 213,92 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator