WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail FC/APC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

13,15 zł z VAT 10,69 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail FC/APC, SM, 2m

Produkty z tej samej kategorii

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

64,23 zł z VAT 52,22 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

8,03 zł z VAT 6,53 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator