WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail FC/APC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

11,16 zł z VAT 9,07 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail FC/APC, SM, 2m

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

5,09 zł z VAT 4,14 zł netto

szt

12x Pigtail LC/UPC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

60,54 zł z VAT 49,22 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator