WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail FC/APC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

10,10 zł z VAT 8,21 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail FC/APC, SM, 2m

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 2m

6,47 zł z VAT 5,26 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

5,60 zł z VAT 4,55 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator