WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

Producent: Opto

4,62 zł z VAT 3,76 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (UC-CK) UniFi Controller Cloud Key

Ubiquiti (UC-CK) UniFi Controller Cloud Key

UniFi Controller z hybrydową chmurą.

Producent: Ubiquiti Networks

338,99 zł z VAT 275,60 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,77 zł z VAT 14,45 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,58 zł z VAT 3,72 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

24,97 zł z VAT 20,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/APC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM1, 1m

4,49 zł z VAT 3,65 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator