WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

Producent: Opto

4,70 zł z VAT 3,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

18,15 zł z VAT 14,76 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

729,70 zł z VAT 593,25 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC duplex

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

6,29 zł z VAT 5,11 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM1, 1m

6,17 zł z VAT 5,02 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator