WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

Producent: Opto

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Półka do szafy 19", z otworami, 400 mm, 1U

59,04 zł z VAT 48,00 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,57 zł z VAT 2,09 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

24,97 zł z VAT 20,30 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX

4,60 zł z VAT 3,74 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 1m

7,80 zł z VAT 6,34 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 2m

6,47 zł z VAT 5,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator