WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

Producent: Opto

5,63 zł z VAT 4,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (UAP-AC-LR) UniFi Access Point AC Long-Range

626,50 zł z VAT 509,35 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

23,81 zł z VAT 19,36 zł netto

szt

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

773,67 zł z VAT 629,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Simplex, wysuwana

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Simplex, wysuwana

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

183,95 zł z VAT 149,55 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

72,32 zł z VAT 58,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/APC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

6,52 zł z VAT 5,30 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

12,00 zł z VAT 9,76 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator