WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

Producent: Opto

4,75 zł z VAT 3,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,41 zł z VAT 1,96 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

217,45 zł z VAT 176,79 zł netto

szt

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

525,07 zł z VAT 426,89 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

67,27 zł z VAT 54,69 zł netto

szt

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9

Śr. czas spawania: 5s, śr. czas zgrzewania: 15s; wbudowany miernik mocy i wizualny lokalizator uszkodzeń VFL

Producent: Signal Fire

5 522,70 zł z VAT 4 490,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,53 zł z VAT 3,68 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,31 zł z VAT 3,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator