WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

Producent: Opto

4,72 zł z VAT 3,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 1m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail LC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,70 zł z VAT 3,82 zł netto

szt

Stripper-S do tub i kabli światłowodowych

Stripper-S do tub i kabli światłowodowych

Nacinacz tub oraz kabli światłowodowych o średnicach od 1.5 do 3.3 mm.

125,72 zł z VAT 102,21 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

75,66 zł z VAT 61,51 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

731,58 zł z VAT 594,78 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, MM OM1, 1m

4,60 zł z VAT 3,74 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,84 zł z VAT 4,75 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator