WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE

Producent: Huawei

142,42 zł z VAT 115,79 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Huawei HG8540M to terminal GPON ONT. Wyposażony jest w port PON SC/UPC, 1x gigabitowy port Ethernet (port LAN1) oraz 3x porty fast Ethernet. Do urządzenia dołączony jest zasilacz.

Uwaga! Urządzenie posiada port GPON SC/UPC (niebieski)!

Najważniejsze cechy:
  • terminal GPON ONT
  • port PON SC/UPC
  • 1x gigabitowy port Ethernet
  • 3x porty fast Ethernet

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

45,10 zł z VAT 36,67 zł netto

szt

ZTE F600W GPON ONU (4 FE+WIFI)

191,31 zł z VAT 155,54 zł netto

szt

MikroTik SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

MikroTik SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

179,48 zł z VAT 145,92 zł netto

szt

TP-Link Archer C6

TP-Link Archer C6

Dwupasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router, AC1200, z technologią 2x2 MU-MIMO pozwalającą na jednoczesną komunikację z dwoma urządzeniami.

Producent: TP-Link

160,00 zł z VAT 130,08 zł netto

szt

Huawei ONT EG8145V5 (GPON) SC/UPC, 4x GE, 1x RJ11, WiFi

Huawei ONT EG8145V5 (GPON) SC/UPC, 4x GE, 1x RJ11, WiFi

4x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 2x porty USB, WiFi AC1200 (2,4GHz i 5GHz), IEEE 802.11ac

Producent: Huawei

218,94 zł z VAT 178,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP GPON-OLT-C++, 2.5Gbps, TX1490/RX1310, DDM

NOWOŚĆ!

197,21 zł z VAT 160,33 zł netto

szt

Huawei ONT EG8141A5 (GPON/EPON)

Huawei ONT EG8141A5 (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 3x porty Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi N300 2,4GHz

Producent: Huawei

134,07 zł z VAT 109,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator