WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link UB500

Producent: TP-Link

42,00 zł z VAT 34,15 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

TP-Link UB500 to nano karta USB Bluetooth 5.0. UB500 wyposaża komputer w zaawansowaną technologię Bluetooth 5.0, która wprowadza wiele ulepszeń w stosunku do poprzednich wersji. Większa szybkość połączeń i większy zasięg względem Bluetooth 4.0 zapewniają silne i stabilne połączenie bezprzewodowe między komputerem i urządzeniami Bluetooth. Dodatkową korzyścią jest oszczędność energii.

Elegancka i ultra-mała obudowa pozwala na podłączenie adaptera do dowolnego portu USB i pozostawienie go tam bez znaczenia czy użytkownik podróżuje czy używa go w domu. Dzięki ulepszeniom w Bluetooth 5.0, UB500 ma większy zasięg transmisji między urządzeniami jak odtwarzacz muzyki i komputer PC. Większy zasięg pozwala na cieszenie się bezstratną jakością dźwięku przez zestaw Bluetooth, bez konieczności poruszania się w pobliżu komputera. Nie trzeba się już martwić o dystans wpływający na słuchanie muzyki.

TP-Link UB500 pozwala połączyć urządzenia Bluetooth z komputerem. Daje możliwość połączenia do 7 urządzeń Bluetooth jednocześnie. Można przesyłać pliki, muzykę, filmy między urządzeniami Bluetooth i komputerem z 2x większą prędkością. Urządzenie umożliwia również na korzystanie z urządzeń takich jak: słuchawki Bluetooth, kontroler gier, myszka Bluetooth, klawiatura Bluetooth, drukarka Bluetooth, Smartfon czy Tablet.

UB500 wyposażone jest w funkcję Plug and Play dla Windows 7, Windows 8.1 i Windows 10. Wystarczy podłączyć UB500 do komputera i można zacząć korzystanie z szybkiego i dogodnego połączenia Bluetooth. Korzystając z Win 7, należy zainstalować sterownik dostępny na stronie: https://www.tp-link.com/pl/support/download/ub500.
 
Najważniejsze cechy:
  • Bluetooth 5.0 – Bluetooth w standardzie 5.0, wstecznie kompatybilny z Bluetooth V4.0/3.0/2.1/2.0/1.1
  • Łączność bezprzewodowa  – Zapewnia stabilną komunikację Bluetooth między Twoimi urządzeniami i komputerem PC lub laptopem.
  • Model Nano – kieszonkowy rozmiar zwiększa wygodę użytkowania, nie wpływając na wydajność urządzenia
  • Obsługiwane systemy operacyjne – Windows 10/8.1/7
 UB500
Standardy i protokoły
Bluetooth 5.0
Porty
USB 2.0
Wymiary
14,8 x 6,8 x 18,9 mm (0,58 x 0,27 x 0,74 cala)
INNE
Certyfikaty
FCC, CE, RoHS
Zawartość opakowania
Nano karta USB Bluetooth 4.0
Instrukcja szybkiej instalacji
Wymagania systemowe
Windows 10/8.1/8/7
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Produkty Pokrewne/Powiązane

TP-Link UB400

TP-Link UB400

Nano karta USB Bluetooth 4.0

Producent: TP-Link

35,67 zł z VAT 29,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,97 zł z VAT 1,60 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657A2

9,00 zł z VAT 7,32 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

331,89 zł z VAT 269,83 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Switch Pro 48 POE Gen2 (USW-Pro-48-POE)

Ubiquiti UniFi Switch Pro 48 POE Gen2 (USW-Pro-48-POE)

UniFi Pro Switch 48 PoE, przełącznik z 48x portami gigabitowymi 10/100/1000Mb/s w tym 40x PoE+ i 8x PoE++ oraz 4x slotami SFP+

Producent: Ubiquiti Networks

5 492,16 zł z VAT 4 465,17 zł netto

szt

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

120,69 zł z VAT 98,12 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link HA100

TP-Link HA100

Możliwość łączenia się z urządzeniami obsługującymi technologie Bluetooth lub NFC za pomocą odbiornika HA100 lub tagu NFC

Producent: TP-Link

105,78 zł z VAT 86,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator