WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link Archer T2U

Producent: TP-Link

63,84 zł z VAT 51,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Karta sieciowa Archer T2U firmy TP-LINK obsługuje połączenia bezprzewodowe w standardzie 802.11ac o 3 razy większej prędkości niż dotychczas dostępne połączenia w standardzie 802.11n. Dzięki transmisji o prędkości 433Mb/s w wolnym od zakłóceń paśmie 5GHz lub prędkości 150Mb/s w tradycyjnym paśmie 2.4GHz urządzenie jest najlepszym możliwym wyborem dla zastosowań takich jak strumieniowa transmisja wideo w jakości HD, gry online oraz innych wymagających zastosowań biurowych lub domowych.
 
Najważniejsze cechy:
  • Obsługa standardu 802.11ac - nowej generacji połączeń bezprzewodowych
  • Połączenia bezprzewodowe o bardzo dużej prędkości (433Mb/s w standardzie AC w 5GHz lub 150Mb/s w 2.4GHz)
  • Superszybki port USB 3.0 - 10 razy szybszy niż USB 2.0
  • Łatwe nawiązywanie zabezpieczonego połączenia bezprzewodowego jednym naciśnięciem przycisku WPS

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt sat balkonowy czołowy 40

24,48 zł z VAT 19,90 zł netto

szt

TP-Link TL-SG108E

TP-Link TL-SG108E

Inteligentny 8-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

120,39 zł z VAT 97,88 zł netto

szt

RouterBoard RB3011UiAS-RM

RouterBoard RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

642,68 zł z VAT 522,50 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

714,65 zł z VAT 581,02 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

LR-Link LREC6822XF-2SFP+

NOWOŚĆ!

LR-Link LREC6822XF-2SFP+

Karta przeznaczona do wykorzystania w serwerach.
PCIe x8 3.0 10 Gigabit Dual-port Fiber Ethernet Adapter(Mellanox ConnectX-3)

Producent: LR-Link

758,91 zł z VAT 617,00 zł netto

szt

TP-Link TL-WN881ND

TP-Link TL-WN881ND

Bezprzewodowa karta sieciowa PCI Express

Producent: TP-Link

59,78 zł z VAT 48,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator