WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

Producent: MikroTik

21,27 zł z VAT 17,29 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RBGPOE to adapter PoE Gigabit do zasilania wszystkich płyt RouterBOARD przez port Gigabit Ethernet. Wystarczy podłączyć zasilanie oraz kabel Ethernet do injectora, a następnie injector do urządzenia RouterBOARD. RBGPOE pomaga zmniejszyć liczbę przewodów prowadzących do stacji nadawczej. Power over pary zapasowej jest używany do zasilania i komunikacji z urządzeniami 10/100/1000 Mb/s.

Przeznaczone jest do korzystania z RouterBoardami, które obsługują 18-57V PoE.

GPOE ma ekranowane złącza.

Najważniejsze cechy:
  • Napięcie zasilania - 18-57V DC
  • Napięcie wyjściowe - 18-57V DC
RBGPOE
Temp. pracy
-40°C to 70°C
Natężenie prądu
2A
Napięcie wyjściowe
Takie jak wejściowe
PoE in
18-57 V

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Injector PoE (RBPOE)

MikroTik Injector PoE (RBPOE)

Adapter PoE do zasilania każdego RouterBOARDa przez Fast Ethernet

Producent: MikroTik

11,70 zł z VAT 9,51 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 2m (niebieski)

2,46 zł z VAT 2,00 zł netto

szt

Przyłącze Draka MRC240 5GHz N(M) - N(M), 3m

47,23 zł z VAT 38,40 zł netto

szt

Złącze N/m zaciskane na MRC300/RF7

6,94 zł z VAT 5,64 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik zasilacz 24V 4A do CCR1016 i CCR1036 (24V4APOW)

109,20 zł z VAT 88,78 zł netto

Dostępność: End of Life

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

62,67 zł z VAT 50,95 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator