WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink 12F Cable (FRP indoor/ outdoor)

Producent: brak danych

1,65 zł z VAT 1,34 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) 500N
  • Odporność na zgniatanie: 3000N/100mm
  • Zakres temperatury -60 - 60°C
  • 12 włókien 
  • Grubość 5,2mm
  • Waga 22,04 kg/km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

2,08 zł z VAT 1,69 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,04 zł z VAT 6,54 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4112 (12)

9,94 zł z VAT 8,08 zł netto

szt

D-Link DGS-1210-26

D-Link DGS-1210-26

Zarządzalny 26-portowy gigabitowy switch Smart z 2 portami SFP.

Producent: D-Link

657,63 zł z VAT 534,66 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, wysuwana, szara

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, wysuwana, szara

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, szara, wysuwana

Producent: StalFlex

132,90 zł z VAT 108,05 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód uniwersalny Solarix Mini, 8F, G.657A1, 2000m, SXKO-MINI-8-OS-HDPE

Światłowód uniwersalny Solarix Mini, 8F, G.657A1, 2000m, SXKO-MINI-8-OS-HDPE

Do wdmuchiwania MINI 2,8mm, powłoka HDPE, klasa reakcji na ogień Fca, 8 włókien SM 9/125 G.657A1

Producent: Solarix

1 814,25 zł z VAT 1 475,00 zł netto

szt

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Światłowód 1J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 1500mb.

Producent: Telcoline

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator