WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink 12F Cable (FRP indoor/ outdoor)

Producent: brak danych

1,40 zł z VAT 1,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) 500N
  • Odporność na zgniatanie: 3000N/100mm
  • Zakres temperatury -60 - 60°C
  • 12 włókien 
  • Grubość 5,2mm
  • Waga 22,04 kg/km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,69 zł z VAT 1,37 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

170,97 zł z VAT 139,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1500m BOX

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1500m BOX

Światłowód 2J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: Telcoline

1 328,40 zł z VAT 1 080,00 zł netto

szt

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

Uniwersalny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 2x pręt ARP

Producent: Optix

1,62 zł z VAT 1,32 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator