WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink 12F Cable (FRP indoor/ outdoor)

Producent: brak danych

1,39 zł z VAT 1,13 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) 500N
  • Odporność na zgniatanie: 3000N/100mm
  • Zakres temperatury -60 - 60°C
  • 12 włókien 
  • Grubość 5,2mm
  • Waga 22,04 kg/km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 24 x SC Simplex jest przeznaczona do montażu w szafie 19-calowej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

115,69 zł z VAT 94,06 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 15U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 19" 15U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa 15U 19", 600x450x769 mm, drzwi szklane

Producent: Lanberg

384,38 zł z VAT 312,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

Uniwersalny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 2x pręt ARP

Producent: Optix

1,60 zł z VAT 1,30 zł netto

szt

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 8x9/125 ITU-T G.657A2 (SPAN 80m) - 1000m BOX

1 463,90 zł z VAT 1 190,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator