WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink 12F Cable (FRP indoor/ outdoor)

1,50 zł z VAT 1,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) 500N
  • Odporność na zgniatanie: 3000N/100mm
  • Zakres temperatury -60 - 60°C
  • 12 włókien 
  • Grubość 5,2mm
  • Waga 22,04 kg/km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA

Przewód wykonany z miedzi i aluminium, w pełni zgodny z wymogami kategorii 5e

Producent: Maxcable

137,99 zł z VAT 112,19 zł netto

szt

StalFlex DFO19-1U-12S-G Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, wysuwana, szara

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, wysuwana, szara

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex (LC Duplex), szara, wysuwana

Producent: StalFlex

135,00 zł z VAT 109,76 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

2,95 zł z VAT 2,40 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

10,60 zł z VAT 8,62 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód uniwersalny Solarix Mini, 8F, G.657A1, 2000m, SXKO-MINI-8-OS-HDPE

Światłowód uniwersalny Solarix Mini, 8F, G.657A1, 2000m, SXKO-MINI-8-OS-HDPE

Do wdmuchiwania MINI 2,8mm, powłoka HDPE, klasa reakcji na ogień Fca, 8 włókien SM 9/125 G.657A1

Producent: Solarix

4 305,00 zł z VAT 3 500,00 zł netto

szt

Światłowód S-NOTKSp 1J G.657A2, okrągły biały

Światłowód S-NOTKSp 1J G.657A2, okrągły biały

Kabel abonencki S-NOTKSp 1J okrągły dedykowany do podłączeń klientów indywidualnych. Wykonany z LSOH. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 2000mb.

Producent: Telcoline

0,64 zł z VAT 0,52 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator