WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink 12F Cable (FRP indoor/ outdoor)

Producent: brak danych

1,43 zł z VAT 1,16 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) 500N
  • Odporność na zgniatanie: 3000N/100mm
  • Zakres temperatury -60 - 60°C
  • 12 włókien 
  • Grubość 5,2mm
  • Waga 22,04 kg/km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA

Przewód wykonany z miedzi i aluminium, w pełni zgodny z wymogami kategorii 5e

Producent: Maxcable

129,15 zł z VAT 105,00 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,94 zł z VAT 3,20 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,56 zł z VAT 6,96 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,36 zł z VAT 2,73 zł netto

szt

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

250,69 zł z VAT 203,81 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód zewnętrzny Solarix Flat DROP, 24F, G.657A1, 2000m, SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE

Światłowód zewnętrzny Solarix Flat DROP, 24F, G.657A1, 2000m, SXKO-FLAT-DROP-24-OS-HDPE

Zewnętrzny samonośny kabel światłowodowy Flat DROP z płaską konstrukcją w powłoce HDPE z klasą reakcji na ogień Fca i 24 włóknami SM 9/125

Producent: Solarix

4 693,68 zł z VAT 3 816,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator