WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink 12F Cable (FRP indoor/ outdoor)

Producent: brak danych

1,44 zł z VAT 1,17 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) 500N
  • Odporność na zgniatanie: 3000N/100mm
  • Zakres temperatury -60 - 60°C
  • 12 włókien 
  • Grubość 5,2mm
  • Waga 22,04 kg/km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA

Przewód wykonany z miedzi i aluminium, w pełni zgodny z wymogami kategorii 5e

Producent: Maxcable

129,15 zł z VAT 105,00 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,99 zł z VAT 3,24 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,38 zł z VAT 2,75 zł netto

szt

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

MikroTik SXTsq Lite5 (RBSXTsq5nD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

169,72 zł z VAT 137,98 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód FiberHome 12J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 80m

Światłowód FiberHome 12J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 80m

Światłowód samonośny z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: FiberHome

1,75 zł z VAT 1,42 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator