WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Producent: Option

106,43 zł z VAT 86,53 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps SC SM
Długość fali TX
1550nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
22dB / 40km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SF1005D

TP-Link TL-SF1005D

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TP-Link

41,70 zł z VAT 33,90 zł netto

szt

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5. Wersja przystosowane do montażu w szafach RACK DEMO

Producent: MikroTik

490,75 zł z VAT 398,98 zł netto

szt

Zasilacz PoE 48V 1A (ESD)

Zasilacz PoE 48V 1A (ESD)

Earth grounding/ESD protection

Producent: brak danych

56,70 zł z VAT 46,10 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

242,42 zł z VAT 197,09 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 40km, DDM

Producent: Option

100,52 zł z VAT 81,72 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option S-3553LC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310/1550, DDM, para, Industrial

Option S-3553LC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310/1550, DDM, para, Industrial

Para wkładek SFP przeznaczonych do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

203,18 zł z VAT 165,19 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

45,58 zł z VAT 37,06 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator