WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
Wyszukiwarka (odnaleziono: 114) nowe wyszukiwanie

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 21dB, 60km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 21dB, 60km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 60km, DDM

Producent: Option

581,91 zł z VAT 473,10 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1271, DDM

10000Base-LX (1271nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

857,56 zł z VAT 697,20 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1291, DDM

10000Base-LX (1291nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

857,56 zł z VAT 697,20 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1311, DDM

10000Base-LX (1311nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

857,56 zł z VAT 697,20 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1331, DDM

10000Base-LX (1331nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

857,56 zł z VAT 697,20 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1351, DDM

10000Base-LX (1351nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

1 000,48 zł z VAT 813,40 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1371, DDM

10000Base-LX (1371nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

1 000,48 zł z VAT 813,40 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1391, DDM

10000Base-LX (1391nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

1 000,48 zł z VAT 813,40 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1411, DDM

10000Base-LX (1411nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

1 000,48 zł z VAT 813,40 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1271, DDM

10000Base-LX (1271nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

1 071,95 zł z VAT 871,50 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1291, DDM

10000Base-LX (1291nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

1 071,95 zł z VAT 871,50 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1311, DDM

10000Base-LX (1311nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

1 071,95 zł z VAT 871,50 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1331, DDM

10000Base-LX (1331nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

1 071,95 zł z VAT 871,50 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1351, DDM

10000Base-LX (1351nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

1 179,14 zł z VAT 958,65 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1371, DDM

10000Base-LX (1371nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

1 179,14 zł z VAT 958,65 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1391, DDM

10000Base-LX (1391nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

1 179,14 zł z VAT 958,65 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1411, DDM

10000Base-LX (1411nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

1 179,14 zł z VAT 958,65 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1471, DDM

10000Base-LX (1471nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

2 715,59 zł z VAT 2 207,80 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1491, DDM

10000Base-LX (1491nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

2 715,59 zł z VAT 2 207,80 zł netto

szt