WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1611

Producent: Option

239,78 zł z VAT 194,94 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1611 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 40km.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1611nm
Długość fali RX
1611nm
Zasięg portu
40km
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przyłączacz elektryczny 3 żyłowy biały 1.5m

11,07 zł z VAT 9,00 zł netto

szt

Przyłączacz elektryczny 3 żyłowy biały 3m

14,76 zł z VAT 12,00 zł netto

szt

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i dwoma wtykami 2.1/5.5mm.

Producent: brak danych

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

Wtyk DC 5,5/2,1 z szybkozłączem

3,08 zł z VAT 2,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1470nm, 40KM, DDM (S-C47DLC40D)

196,31 zł z VAT 159,60 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1411

1000Base-LX (1411nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

239,78 zł z VAT 194,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator