WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1611

Producent: Option

258,71 zł z VAT 210,33 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1611 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 40km.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1611nm
Długość fali RX
1611nm
Zasięg portu
40km
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1591

1000Base-LX (1591nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

258,71 zł z VAT 210,33 zł netto

szt

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

5x gigabitowych portów (4x porty PoE), 1x gigabitowy port SFP

Producent: MikroTik

211,60 zł z VAT 172,03 zł netto

szt

Ubiquiti (AMO-5G13) Airmax Dual Omni 13 dBi 5GHz

Ubiquiti (AMO-5G13) Airmax Dual Omni 13 dBi 5GHz

AirMax Omni to dualna, dwupolaryzacyjna antena dookólna firmy Ubiquiti Networks o zysku 13 dBi przeznaczona na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti

688,41 zł z VAT 559,68 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1571

1000Base-LX (1571nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

258,71 zł z VAT 210,33 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

1 573,17 zł z VAT 1 279,00 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1291

1000Base-LX (1291nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

258,71 zł z VAT 210,33 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator