WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

D-Link DUB-H4 4-portowy koncentrator USB 2.0

Producent: D-Link

102,72 zł z VAT 83,51 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

D-Link DUB-H4 to 4-portowy koncentrator USB 2.0. 

4-portowy koncentrator USB 2.0 DUB-H4 umożliwia łatwe dodanie czterech portów USB 2.0 do notebooka lub komputera stacjonarnego. W trybie szybkiego ładowania każdy z portów USB może zapewnić maksymalny prąd ładowania 2,4 A dla urządzeń mobilnych. Oznacza to, że możesz ładować urządzenia, takie jak synchronizowanie i ładowanie iPadów/tabletów, jednocześnie podłączając dodatkowe urządzenia USB, takie jak aparaty fotograficzne, czytniki kart, dyski twarde, myszy, klawiatury i inne urządzenia peryferyjne. Każdy port odpowiada standardowi USB 2.0, a więc ma maksymalną szybkość przesyłania danych 480 Mb/s, czyli 40-krotnie większą niż tradycyjny standard USB 1.1.

Koncentratory mają wszystkie zalety interfejsu USB: wszystkie podłączone urządzenia są natychmiast rozpoznawane przez koncentrator, bez kosztownej i skomplikowanej instalacji. Ułatwia to zwłaszcza pracę z takimi urządzeniami peryferyjnymi, jak skanery czy drukarki, o ile obsługują one standard USB 2.0. Minęły już czasy, kiedy w zamian za wygodę instalacji USB trzeba było zgodzić się na niższą szybkość.

Koncentratory DUB-H4 i DUB-H7 można także bez problemu stosować do łączności z urządzeniami USB z interfejsem w standardzie USB 1. Przesyłanie danych jest tak regulowane, aby dostosować szybkość także do wymagań starszego standardu USB.

Koncentratory dysponują 4 portami komunikacji przychodzącej typu A do podłączenia urządzeń peryferyjnych USB lub dalszych koncentratorów USB, jak również jednym portem USB komunikacji wychodzącej typu B do podłączenia komputera. Kaskadowe połączenie odpowiedniej liczby koncentratorów umożliwia podłączenie 127 urządzeń USB (skanerów, kamer itp.). Stan portu można w każdej chwili odczytać na kontrolkach diagnostycznych.

Najważniejsze cechy:
  • Duża szybkość przesyłania danych dzięki USB 2.0
  • Dodatkowe cztery porty USB dla Twojego komputera
  • Zgodność ze standardem USB 1.1
  • Możliwość ładowania urządzeń mobilnych
  • Funkcja podłącz i pracuj

Produkty Pokrewne/Powiązane

D-Link DUB-H7 7-portowy koncentrator USB 2.0

D-Link DUB-H7 7-portowy koncentrator USB 2.0

7-portowy koncentrator USB 2.0

Producent: D-Link

134,56 zł z VAT 109,40 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

164,12 zł z VAT 133,43 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 13dBi na pasmo 5GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 10 km. DEMO

Producent: Ubiquiti

279,79 zł z VAT 227,47 zł netto

szt

Łącznik RJ-45

1,70 zł z VAT 1,38 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

268,51 zł z VAT 218,30 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (niebieski)

1,66 zł z VAT 1,35 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Lanberg CG-400FL-001, Sprężone powietrze 400ml

Sprężone powietrze 400ml

Pojemność 400ml

Producent: Lanberg

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

szt

Lanberg CA-USBA-11CC-0030-BK, Kabel USB 2.0 A/m-B/m, 3m

Kabel USB-A(M) - B(M) 2.0, 3m

Złącze USB 2.0 Typ-A męski na Typ-B męski

Producent: Lanberg

12,00 zł z VAT 9,76 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator