WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Czytnik kart I-BOX R014 USB czarny(zew) - 4 sloty

Producent: I-BOX

16,16 zł z VAT 13,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Obsługa:
SD, MMC, RS-MMC, Mini SD, T-Flash, MS/MS PRO, MS Duo/MS PRO Duo, M2, Mini SD, T-Flash

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

D-Link Koncentrator USB DUB-H4 4-Port USB 2.0 Hub

D-Link Koncentrator USB DUB-H4 4-Port USB 2.0 Hub

Podłączanie i odłączanie urządzeń "na gorąco", czyli bez konieczności ponownego uruchomienia komputera. Możliwość podłączenia do komputerów Mac i PC

Producent: D-Link

102,72 zł z VAT 83,51 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (TC-CON) TOUGHCable Connectors

Ubiquiti (TC-CON) TOUGHCable Connectors

Ubiquiti ToughCable Connector - oryginalny Wtyk RJ45 do kabli Ethernet, produkcji Ubiquiti.

Producent: Ubiquiti Networks

2,53 zł z VAT 2,06 zł netto

szt

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para (S-3553LC20D)

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para (S-3553LC20D)

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

253,81 zł z VAT 206,35 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Czytnik kart I-BOX USB czarny(zew) - 6 slotów

17,79 zł z VAT 14,46 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator