WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1571

Producent: Option

239,78 zł z VAT 194,94 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1571 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 40km.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1571nm
Długość fali RX
1571nm
Zasięg portu
40km
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przyłączacz elektryczny 3 żyłowy biały 3m

14,76 zł z VAT 12,00 zł netto

szt

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i dwoma wtykami 2.1/5.5mm.

Producent: brak danych

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

RouterBoard RB2011 - obudowa wewnętrzna

RouterBoard RB2011 - obudowa wewnętrzna

Obudowa wewnętrzna pasująca do płyt RouterBoard MikroTik z serii RB2011.

Producent: MikroTik

78,35 zł z VAT 63,70 zł netto

szt

MikroTik SFP GPON ONU Stick (SFPONU)

MikroTik SFP GPON ONU Stick (SFPONU)

Moduł SFP zaprojektowany do użytku w sieciach FTTH bez wykorzystania dodatkowych modemów lub oprogramowania.

Producent: MikroTik

324,56 zł z VAT 263,87 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1591

1000Base-LX (1591nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

239,78 zł z VAT 194,94 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

832,83 zł z VAT 677,10 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1411

1000Base-LX (1411nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

239,78 zł z VAT 194,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator