WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1571

Producent: Option

264,39 zł z VAT 214,95 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1571 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 40km.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1571nm
Długość fali RX
1571nm
Zasięg portu
40km
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przyłączacz elektryczny 3 żyłowy biały 3m

14,76 zł z VAT 12,00 zł netto

szt

Obudowa wewnętrzna do MikroTik RB2011

Obudowa wewnętrzna do MikroTik RB2011

Obudowa wewnętrzna pasująca do płyt RouterBoard MikroTik z serii RB2011.

Producent: MikroTik

78,35 zł z VAT 63,70 zł netto

szt

Wtyk DC 5,5/2,1 z szybkozłączem

3,08 zł z VAT 2,50 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1611

1000Base-LX (1611nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

264,39 zł z VAT 214,95 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1511

1000Base-LX (1511nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

264,39 zł z VAT 214,95 zł netto

szt

1 457,55 zł z VAT 1 185,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator