WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1511

Producent: Option

239,15 zł z VAT 194,43 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1511 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 40km.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1511nm
Długość fali RX
1511nm
Zasięg portu
40km
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1511, DDM

10000Base-LX (1511nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

2 480,02 zł z VAT 2 016,28 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 80km, TX1471

1000Base-LX (1471nm), SM LC, 80km, CWDM

Producent: Option

261,06 zł z VAT 212,24 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1491

1000Base-LX (1491nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

239,15 zł z VAT 194,43 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator