WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1531

Producent: Option

281,42 zł z VAT 228,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1531 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 40km.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1531nm
Długość fali RX
1531nm
Zasięg portu
40km
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przyłączacz elektryczny 3 żyłowy biały 1.5m

11,07 zł z VAT 9,00 zł netto

szt

Ubiquiti (AMO-5G13) Airmax Dual Omni 13 dBi 5GHz

Ubiquiti (AMO-5G13) Airmax Dual Omni 13 dBi 5GHz

AirMax Omni to dualna, dwupolaryzacyjna antena dookólna firmy Ubiquiti Networks o zysku 13 dBi przeznaczona na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

771,20 zł z VAT 626,99 zł netto

szt

Gniazdo DC 5,5/2,1 z szybkozłączem

3,08 zł z VAT 2,50 zł netto

szt

Wtyk DC 5,5/2,1 z szybkozłączem

3,08 zł z VAT 2,50 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1611

1000Base-LX (1611nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

281,42 zł z VAT 228,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 80km, TX1331

1000Base-LX (1331nm), SM LC, 80km, CWDM

Producent: Option

307,20 zł z VAT 249,76 zł netto

szt

832,83 zł z VAT 677,10 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator