WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1531

Producent: Option

242,94 zł z VAT 197,51 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Moduł SFP przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1531 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 40km.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1531nm
Długość fali RX
1531nm
Zasięg portu
40km
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przyłączacz elektryczny 3 żyłowy biały 3m

14,76 zł z VAT 12,00 zł netto

szt

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

5x gigabitowych portów (4x porty PoE), 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

203,16 zł z VAT 165,17 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1571

1000Base-LX (1571nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

242,94 zł z VAT 197,51 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1611

1000Base-LX (1611nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

242,94 zł z VAT 197,51 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 80km, TX1351

1000Base-LX (1351nm), SM LC, 80km, CWDM

Producent: Option

265,19 zł z VAT 215,60 zł netto

szt

Option SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC, 40km, TX1271

1000Base-LX (1271nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

242,94 zł z VAT 197,51 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator