WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1550, DDM

Producent: Option

274,29 zł z VAT 223,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1550, DDM to moduł SFP wyposażony w złącze SC/UPC. Służy do transmisji danych o maksymalnej przepustowości 1,25 Gb/s. Wykonany jest w technologii WDM - wkładka jednocześnie transmituje i odbiera sygnał wykorzystując tylko jedno włókno typu singlemode. Transmisja (Tx) odbywa się na faili 1550 nm, a odbiór (Rx) na fali 1490 nm. Maksymalny zasięg transmisji wynosi około 80 km (moc 24 dB). 

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.

Uwaga: wkładki typu WDM muszą być dobrane parami (parametrem Tx / Rx). Proponowana wkładka do pary to Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1490, DDM.

Najważniejsze cechy:
  • moduł SFP
  • WDM
  • 1.25 Gb/s
  • Tx 1550 nm
  • Rx 1490 nm
  • moc 24 dB
  • zasięg około 80 km
SFP-GE-BXD-80 SC
Technologia
WDM
Długość fali
Tx: 1550 nm
Rx: 1490 nm
Przepustowość
1,25 Gb/s
Moc nadawcza Tx
-2 ~ 3 dBm
Czułość odbioru Rx
-26 dBm
Złącze
SC/UPC
Źródło światła
Laser DFB
Fotodetektor APD
Przybliżony zasięg
80 km
Funkcja DDM
Tak
Napięcie
3,3 V DC
Dopuszczalna temperatura pracy
Od 0 do 70 st. C

Produkty Pokrewne/Powiązane

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1490, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 24dB, 80km, TX1490, DDM

WDM, TX: 1490nm, RX: 1550nm), SM SC, 80km, DDM

Producent: Option

274,29 zł z VAT 223,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 40km, DDM

Producent: Option

108,62 zł z VAT 88,31 zł netto

szt

Option S-3553LC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310/1550, DDM, para, Industrial

Option S-3553LC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310/1550, DDM, para, Industrial

Para wkładek SFP przeznaczonych do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

207,37 zł z VAT 168,59 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator