WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Aktualności

Najnowsze modele MikroTik LHG XL oraz cAP ac już w naszej ofercie

W naszym sklepie już do nabycia trzy najnowsze modele urządzeń firmy MikroTik:
- RouterBoard LHG XL 5acD 802.11ac. Nowa wersja urządzenia posiada, podobnie jak standardowa wersja LHG 5 ac, mocny 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 716 MHz, 256 MB pamięci RAM oraz gigabitowy port ethernet. W modelu XL została zastosowana antena o większej średnicy - 550 mm oraz zysku energetycznym 27 dBi (bardzo wąska wiązka główna mająca około 7°). Model polecamy szczególnie jako wydajne urządzenie abonenckie pracujące w standardzie ac.
- RouterBoard LHG XL 2. To urządzenie pracujące w paśmie 2,4 GHz w standardzie 802.11b/g/n. Łączy w sobie antenę siatkową oraz zintegrowane radio. W modelu XL została zastosowana antena o większej średnicy - 550 mm oraz zysku energetycznym 21 dBi. Produkt przeznaczony jest głównie do wykorzystania jako klient w połączeniach punkt-wielopunkt, ale może być używany również w połączeniach typu punkt-punkt.
- RouterBoard cAPGi-5acD2nD, cAP ac. Jest wydajnym punktem dostępowym o bardzo estetycznym wyglądzie - przeznaczonym zarówno do montażu sufitowego jak i ściennego (dwa rodzaje obudowy w zestawie). Posiada dwuzakresowy moduł radiowy, który może pracować jednocześnie w paśmie 2.4 GHz oraz 5 GHz, wspierając standard 802.11ac. Urządzenie wyposażono w dwa porty ethernet. Pierwszy port obsługuje aktywne PoE 802.3af/at, natomiast drugi port umożliwia zasilanie innych urządzeń poprzez PoE pasywne.


Wiadomość z dnia: 05-02-2018
MikroTik SXTsq 5 ac oraz LHG 5 ac już w naszym magazynie

W naszej ofercie pojawiły się dwa nowe modele firmy MikroTik:
- RouterBoard SXTsq G-5acD. Nowa wersja urządzenia z popularnej serii SXTsq wyróżnia się przede wszystkim wykorzystywanym standardem 802.11ac oraz gigabitowym portem ethernetowym. Urządzenie posiada mocny 4-rdzeniowy procesor o taktowaniu 716 MHz, 256 MB pamięci RAM oraz zintegrowaną antenę 16 dBi (2x2 MIMO). Wymiary urządzenia pozostały bez zmian. Model polecamy szczególnie jako wydajne urządzenie abonenckie pracujące w standardzie ac.
- RouterBoard LHG 5acD (Light Head Grid). Najnowszy przedstawiciel równie popularnej serii LHG to zintegrowane urządzenie przeznaczone do pracy w paśmie 5GHz (2x2 MIMO) i standardzie 802.11ac. Wyposażone jest w port gigabitowy, 4-rdzeniowy procesor, pamięć RAM 256 MB. Posiada układ radiowy o mocy 25 dBm oraz antenę siatkową o zysku 24 dBi. Średnica czaszy pozostała bez zmian.


Wiadomość z dnia: 12-12-2017
Nowe modele MikroTik SXTsq High Power i LHG 2 już do nabycia

W naszej ofercie pojawiły się dwa nowe modele firmy MikroTik:
- RouterBoard SXTsq High Power. Nowa wersja High Power posiada dwa razy mocniejszy układ radiowy (moc 630mW), układ radiowy wersji standardowej to 320mW. Urządzenie ma wgraną licencję RouterOS level 4. Wymiary urządzenia oraz zysk anteny 16 dBi pozostały bez zmian.
- RouterBoard LHG 2 (Light Head Grid). Najnowszy przedstawiciel serii LHG to zintegrowane urządzenie przeznaczone do pracy w paśmie 2,4GHz (2x2 MIMO). Charakteryzuje się mocą układu radiowego 25 dBm, posiada antenę siatkową o zysku 18 dBi.

Wiadomość z dnia: 15-11-2017
Patchcordy EasyBend

Naszą ofertę patchcordów światłowodowych wzbogaciliśmy o nowe patchcordy typu EasyBend. Wykonane są one w oparciu o włókno G657.B3, które charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zaginanie.
Są dedykowane do połączeń od puszki abonenckiej do ONU. Mogą być prowadzone w miejscach wymagających zredukowanego promienia gięcia. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzestrzenianiem się płomieni.
Dostępne są długości od 0,5 do 50m. Kliknij TUTAJ aby zobaczyć wszystkie modele EasyBend.

Wiadomość z dnia: 02-08-2017
Ubiquiti Rocket 5AC PRISM Gen2 oraz NanoBeam 5AC Gen2 już w naszej ofercie

W naszym sklepie pojawiły się dwa nowe urządzenia firmy Ubiquiti Networks:
- Ubiquiti (RP-5AC-GEN2) Rocket 5AC, PRISM Gen2. Urządzenie Rocket®Prism 5AC Gen 2 wspiera zarówno technologię airMAX ac jak i airPrism dla osiągnięcia maksymalnej wydajności sieci bezprzewodowej w obszarach o wysokim zagęszczeniu sieci.
- Ubiquiti (NBE-5AC-Gen2) NanoBeam 5AC Gen2. Przedstawiciel drugiej generacji urządzeń airMAX® CPE z dodatkową siecią WiFi dedykowaną do zarządzania urządzeniem. Dzięki skupieniu wiązki w jednym kierunku, NanoBeam 5AC Gen 2 blokuje lub odfiltrowuje szum i zakłócenia

Zapraszamy do składania zamówień.

Wiadomość z dnia: 27-07-2017
Ubiquiti (PBE-5AC-Gen2) PowerBeam 5AC Gen2 już w naszym sklepie!

W naszej ofercie już do nabycia nowy model firmy Ubiquiti Networks:
- Ubiquiti (PBE-5AC-Gen2) PowerBeam 5AC Gen2. Urządzenie reprezentuje drugą generację urządzeń airMAX® CPE, pracuje pod kontrolą oprogramowania airOS® v8. Skupia moc radiową w wąskiej wiązce. Dzięki skupieniu w jednym kierunku, PowerBeam 5AC Gen 2 blokuje lub odfiltrowuje szum i zakłócenia. Ta cecha jest szczególnie istotna w obszarach o dużym zagęszczeniu sieci radiowych o takiej samej lub zbliżonej częstotliwości.

Zapraszamy do zakupów.

Wiadomość z dnia: 08-06-2017
Ubiquiti IsoStation M5 już dostępne

W naszym sklepie pojawił się najnowszy model firmy Ubiquiti Networks:
- Ubiquiti (IS-M5) IsoStation M5. Jest to urządzenie o mocy 24 dBm pracujące w paśmie 5GHz. Posiada antenę typu horn o zysku 14 dBi (kąt promieniowania 45°).

Zapraszamy do składania zamówien.

Wiadomość z dnia: 06-06-2017
Realizacja zamówień w dniu 2.05.2017 r.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 2.05.2017 wysyłkę towaru realizujemy tylko do godziny 15.

Wiadomość z dnia: 28-04-2017
Ubiquiti NanoBeam 5AC 16dBi 5GHz ponownie dostępne

W naszym magazynie pojawiła się długo oczekiwana dostawa modelu:
- Ubiquiti (NBE‑5AC‑16) NanoBeam 5AC 16dBi.

Zapraszamy do składania zamówien.

Wiadomość z dnia: 26-04-2017
Nowe produkty Ubiquiti Networks

Oferta naszego sklepu wzbogaciła się o nowe produkty firmy Ubiquiti Networks:
- urządzenie LiteBeam drugiej generacji pracujące w standardzie AC, Ubiquiti (LBE-5AC-Gen2) LiteBeam 5AC 5GHz 23 dBi Gen2,
- nowy model z bardzo popularnej serii Unifi, Ubiquiti (UAP-AC-M) UniFi AP AC Mesh,
- nowy model z serii Unifi w wersji Pro, Ubiquiti (UAP-AC-M-PRO) UniFi AP AC Mesh Pro.

Zapraszamy do zakupów.

Wiadomość z dnia: 13-04-2017
Nowe media konwertery w ofercie

W naszej ofercie pojawiły się nowe media konwertery firmy Option. Urządzenia cechują się niezawodnością oraz bardzo aktrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości.
Media konwertery na dwa włókna:
- Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm, Option Media Converter MC110,
- Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm, Option Media Converter MC200,
- Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm, Option Media Converter MC210,
Media konwertery na jedno włókno (WDM):
- Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm, Option Media Converter MC111,
- Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm, Option Media Converter MC112,
- Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm, Option Media Converter MC211CS,
- Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm, Option Media Converter MC212CS.

Zapraszamy do składania zamówień.

Wiadomość z dnia: 30-03-2017
Nowa dostawa Wisnetworks

Miło nam poinformować, że nowa dostawa urządzeń oraz anten firmy Wisnetworks dotarła do naszego magazynu. W dostawie znalazły się zarówno dobrze znane modele jak i kilka nowości:
- zintegrowana z urządzeniem antena dwupolaryzacyjna o zysku 23 dBi pracująca w trybie ac, moc 27 dBm, port Gigabit Ethernet, Wisnetworks WIS-D523AC Dish Wireless Bridge,
- antena dwupolaryzacyjna MIMO Grid pracująca w paśmie 5GHz, średnica 600mm, zysk 29 dBi, Wisnetworks WIS-ANG5829 MIMO Grid,
- antena dwupolaryzacyjna MIMO Grid pracująca w paśmie 5GHz, średnica 400mm, zysk 24 dBi, Wisnetworks WIS-ANG5824 MIMO Grid.

Zapraszamy do zakupów.

Wiadomość z dnia: 23-03-2017
Rozszerzenie oferty modułów SFP

Miło nam poinformować o powiększeniu oferty modułów SFP dostępnych w naszym sklepie. Moduły są kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik). Na życzenie istnieje możliwość zaprogramowania modułów do pracy z dowolnym urządzeniem. 

Moduły SFP Dual Fiber:
- Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850,
- Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM,
- Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310,
- Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM,

- Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310,
- Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM,
- Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 23dB, 40km, TX1310, DDM,
- Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 23dB, 80km, TX1310, DDM,

Moduły SFP WDM:
- Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310,
- Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550,
- Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM,
- Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM,
- Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310,
- Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550,
- Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM,
- Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM,

- Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310,
- Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550,
- Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM,
- Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM,
- Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310,
- Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550,
- Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM,
- Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM,
- Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1310, DDM,
- Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 22dB, 40km, TX1550, DDM,

Moduły SFP+ 10Gbps:
- Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM,
- Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM,
- Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1270, DDM,
- Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM,

W nowej dostawie znalazły się również moduły SFP RJ45:
- wersja z portem ethernet 1Gbps Option SFP 1.25G RJ45 (1000) RJ01, 100m,
- wersja z portem ethernet z autonegocjacją Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m.

Zapraszamy do składania zamówień.

Wiadomość z dnia: 02-02-2017
Długo oczekiwane PowerBeam 5AC znów dostępne

W naszym sklepie ponownie do nabycia urządzenia PowerBeam 5AC. W nowej dostawie znalazły się cztery najbardziej popularne modele z tej serii:
- średnica czaszy 300 mm Ubiquiti PowerBeam 5AC 22dBi 5GHz 300,
- średnica czaszy 300 mm ze zwiększoną odpornością na zakłócenia Ubiquiti PowerBeam 5AC 22dBi 5GHz 300 ISO,
- średnica czaszy 400 mm Ubiquiti PowerBeam 5AC 25dBi 5GHz 400,
- średnica czaszy 400 mm ze zwiększoną odpornością na zakłócenia Ubiquiti PowerBeam 5AC 25dBi 5GHz 400 ISO.

Zapraszamy do zakupów.

Wiadomość z dnia: 11-01-2017
Nowości z firmy Mikrotik

W naszej ofercie już do nabycia najnowsze produkty firmy Mikrotik:
- stacja bazowa ze zintegrowaną anteną dookólną pracująca w standardzie AC RouterBoard OmniTIK 5 ac G-5HacD,
- stacja bazowa ze zintegrowaną anteną dookólną pracująca w standardzie AC, z wyjściem PoE na portach 2-5 RouterBoard OmniTIK PoE 5 ac PG-5HacD,
- urządzenie klienckie 5GHz cechujące się zyskiem anteny 21 dBi oraz mocą nadawczą 25 dBm RouterBoard Disc-5nD,
- radio przystosowane do montażu w antenie offsetowej RouterBoard LDF5 5nD.

Od dzisiaj dotychczasowy hit sprzedaży model RouterBoard LHG 5 (Light Head Grid) do nabycia jest również w 3-packu RouterBoard LHG 5 (Light Head Grid) 3-pack.

Zapraszamy do składania zamówień.

Wiadomość z dnia: 10-01-2017
Switche PoE TG-NET w lepszej cenie

W dniu dzisiejszym dojechała nowa dostawa popularnych w naszym sklep switych PoE firmy TG-NET. Towar z nowej dostawy dostępny jest w niższej cenie:
- model z 4 portami PoE i budżecie mocy 60W TG-NET P1005D-4PoE,
- model z 8 portami PoE i budżecie mocy 96W TG-NET P1009D-8PoE.

Zapraszamy do zakupów.

Wiadomość z dnia: 26-08-2016
Realizacja zamówień w dniu 2 maja 2016 r.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 2.05.2016 wysyłkę towaru realizujemy tylko do godziny 13.

Wiadomość z dnia: 29-04-2016
RouterBoard RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac już do nabycia

Już do nabycia oczekiwany model firmy Mikrotik:
- wydajny router z 5 portami gigabit, wysokiej pracy układem radiowym pracującym w pasmach 2,4 i 5 GHz w trybie ac, portem USB oraz SFP, RouterBoard RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac.

Zapraszamy do zakupów.

Wiadomość z dnia: 19-02-2016
Nowy model RouterBoard mAP 2nD lite już w ofercie

W naszej ofercie pojawił się najnowszy model firmy MikroTik:
- najmniejszy punkt dostępowy w ofercie tego producenta, 64MB Ram, 802.11b/g/n, RouterBoard mAP 2nD lite.

Zapraszamy do składania zamówień.

Wiadomość z dnia: 15-01-2016
Realizacja zamówień w dniu 24.12.2015.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24.12.2015 wysyłkę towaru realizujemy tylko do godziny 12.

Wiadomość z dnia: 23-12-2015