Akumulator MWLJ LiFePO4 51.2V 100Ah 5120Wh INSYS (48-100-INSYS)
Producent: MW Power
Dostępność: Dostępny
Najważniejsze cechy:
  • Dłuższy cykl życia w porównwaniu do akumulatorów kwasowo-ołowiowych
  • Około 40% masy porównywalnego akumulatora kwasowo-ołowiowego
  • Niski poziom samorozładowania w porównaniu  z akumulatorami kwasowo-ołowiowymi
  • Wiele wbudowanych zabezpieczeń  (przeładowanie, nadmierne rozładowanie i zwarcie)
  • Wyższa średnia wydajność energetyczna (92%) w porównaniu do akumulatora kwasowo-ołowiowego (80%)
LiFePO4 NSFG100P10/DS
Specyfikacja elektryczna
Napięcie nimonalne
51.2 V
Pojemność nominalna
100 Ah w 25°C
Energia
5120 Wh
Napięcie ładowania
58.4V CC-CV
Standardowy prąd ładowania
20A
Maks. prąd ładowania
50A
Napięcie odcięcia rozładowania
44.8V
Maks. ciągły prąd rozładowania
100A
Maks. prąd rozładowania (w impulsie) 150A (t < 100ms)
Rezystancja wew. (akumulator w pełni naładowany, temp. 25°C)
≤ 200mΩ
Warunki pracy
Efektywność ładowania/rozładowania
99.5% @ 20A / 96-99% @ 100A
Żywotność
> 3000 cykli @ 40A 100% Depth of Discharge
Samorozładowanie
< 3%
Nominalna temp. pracy
25°C ± 3°C (77°F ± 5°F)
Zakres temp. pracy
Rozładowanie: -20°C ~ 60°C (-4°F ~ 140°F)
Ładowanie: 0°C ~ 45°C (32°F ~ 113°F)
Przechowywanie: 0°C ~ 40°C (32°F ~ 104°F)
Wplyw temp. na pojemność 40°C 100%
25°C 100%
0°C 90%
-10°C 75%
Stopień ochrony
IP65
Dodatkowe opcje
Certyfikaty
CE, UN38.3
Protokół komunikacyjny
RS485
Wyświetlacz
Tak
Dedykowane oprogramowanie
Tak
Specyfikacja mechaniczna
Wymiary
Długość 370 ± 2mm (13.78 inch)
Szerokość 160 ± 2mm (7.48 inch)
Wysokość 600 ± 2mm (19.69 inch)
Maks. Wysokość 600 ± 2mm (19.69 inch)
Terminal
śruba M10
Waga
46.5kg  ± 2 kg (102.53 lbs)
Materiał obudowy
ABS
Produkty Pokrewne/Powiązane
MW Power NSFG100P11 Akumulator MWLJ LiFePO4 51.2V 100Ah 5120Wh INR (48-100-INR)
Akumulator MWLJ LiFePO4 51.2V 100Ah 5120Wh INR (48-100-INR)
Akumulator LiFePO4 51.2V 100Ah 5120Wh o wym. 440 x 420 x 133 mm
Terminal / złącze: M10
Producent: MW Power
szt
Produkty z tej samej kategorii
Akumulator Green Cell LiFePO4 12.8V 125Ah 1600Wh (CAV13)
Akumulator Litowo-Żelazowo-Fosforanowy 12.8V 125Ah 1600Wh o wym. 329 x 172 x 217 mm
Terminal / złącze: M8
Producent: Green Cell
Dostępność: Chwilowy brak towaru
szt
Akumulator MW 12-12
Akumulator MW 12-12
Bezobsługowy akumulator AGM 12V-12Ah o wym. 151 x 98 x 102 mm.