WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec GBIC 1.25Gbps, SC SM, 80km, WDM TX 1550/RX1490

Producent: Optec

617,21 zł z VAT 501,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1x 1,25 Gbps SC SM
Długość fali TX
1550 nm
Długość fali RX
1490 nm
Zasięg portu
80 km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Wave  Division Multiplexing (WDM)
tak
Typ modułu
GBIC

Produkty z tej samej kategorii

Optec GBIC 1.25Gbps, SC SM, 20km, WDM TX 1310/RX1550

218,94 zł z VAT 178,00 zł netto

szt

Optec GBIC 1.25Gbps, SC SM, 40km, WDM TX 1310/RX1550

523,37 zł z VAT 425,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator