WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przetwornica obniżająca napięcie 48V/24V 2A

Producent: Cablemedia

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przetwornica obniżająca napięcie z  48V na 24V. Obciążalność prądowa 2A. Idealna do zasilania urządzeń 12V długim kablem z zasilacza 48V lub np. zasilacza buforowego.  Ze względu na duży prąd wyjściowy (2A) można zasilić jednocześnie kilka urządzeń np. AP. Napięcie wejściowe przetwornicy powinno się zawierać w przedziale 36-56V. Przetwornica jest w otwartej obudowie zalecane jest instalowanie w wewnątrz puszek instalacyjnych lub w obudowach urządzeń.

Dane techniczne:
  • Napięcie wejściowe 36-56V
  • Napięcie wyjściowe 24V
  • Maksymalny prąd wyjściowy 2A
  • Tolerancja napięcia wyjściowego +/-5%
  • Stabilność nap. wyjściowego w funkcji obciążenia < 2%
  • Tętnienia napięcia wyjściowego < 30mV
  • Wymiary: 100 x 40 x 20 mm
Brak mechanicznych elementów, zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce. Produkt zgodny z wymogami znakowania CE oraz norm obowiązujacych na terenie EU.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

20,57 zł z VAT 16,72 zł netto

szt

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Projektowana żywotność wynosi 10-12 lat dla 20-25 °C!

Producent: MW Power

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

72,91 zł z VAT 59,28 zł netto

szt

RouterBoard hAP Lite (RB941-2nD)

RouterBoard hAP Lite (RB941-2nD)

4x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

82,71 zł z VAT 67,24 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przetwornica napięcia sinus 300/600W 12V/230V

259,53 zł z VAT 211,00 zł netto

szt

Przetwornica napięcia sinus 1000/1500W 24V/230V

606,39 zł z VAT 493,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator