WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica naścienna światłowodowa Tracom FOB-C2

Producent: Tracom

90,49 zł z VAT 73,57 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Przełącznica światłowodowa Tracom FOB-C2 umożliwia organizację do 72 (6x12) włókien optycznych. Tracom FOB-C2 jest przełącznicą wyposażoną w 2 porty wlotu/wylotu o średnicy 20mm każdy. Przełącznica tego typu jest stosowana do ochrony splotów kabli światłowodu i aplikacji rozgałęziających. Jest to przełącznica przeznaczona do instalacji wewnętrznych. Zaprojektowana jest tak, by jej instalacja przebiegała w sposób nieskomplikowany i sprawny, a jednocześnie oferuje sprawdzony system zarządzania włóknami światłowodowymi. Pozwala na zainstalowanie 24 adapterów typu SC Simplex poprzez wymienny panel SC-24 (w zestawie), posiada regulowane uchwyty na kable światłowodowe. Przełącznica wyposażona jest również w osłonki spawów (60mm). Organizację włókien światłowodowych w przełącznicy umożliwiają tacki światłowodowe kupowane osobno, z możliwością wyboru dowolnej ich liczby oraz dowolnego pasującego modelu (domyślnie zamontowane 2 tacki światłowodowe Tracom P025 Black o nominalnej pojemności 12 spawów każda). Tracom FOB-C2 jest solidnie wykonana ze stali walcowanej na zimno i malowana proszkowo w kolorze białym. Wszystkie metalowe elementy przełącznicy wykonane są z materiałów odpornych na korozję.

Liczba portów wlotu/wylotu i max. średnica
2 × Ř20mm
Max. liczba adapterów do zamontowania
24
Max. liczba tacek spawów w przełącznicy
6
Wymiary (H×W×D)
264mm × 152mm × 77mm
Materiał
Stal walcowana na zimno (kolor biały)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/APC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,26 zł z VAT 3,46 zł netto

szt

Huawei ONT HG8546M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI

125,31 zł z VAT 101,88 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 bez złącz 250um, 1,5m

19,95 zł z VAT 16,22 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 bez złącz 250um, 1,5m

17,21 zł z VAT 13,99 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/UPC Simplex, wysuwana, wyposażona

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/UPC Simplex, wysuwana, wyposażona

Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 12 włókien w standardzie SC/UPC

193,11 zł z VAT 157,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex, wysuwana, szara

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex, wysuwana, szara

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex, szara, wysuwana

Producent: StalFlex

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator