WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Producent: Tracom

115,69 zł z VAT 94,06 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 24 x SC Simplex jest przeznaczona do montażu w szafie 19-calowej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili. Umożliwia wyprowadzenie do 24 włókien optycznych (adaptery) oraz organizację do 24 włókien światłowodowych (tacka). Jest uniwersalnym rozwiązaniem dla realizacji dystrybucji urządzeń telekomunikacyjnych, serwerowni. Organizację włókien światłowodowych umożliwia tacka światłowodowa.
 
Najważniejsze cechy:
  • Wygodne otwieranie wysuwanej konstrukcji.
  • Dostępność do tacek światłowodowych.
  • Wygodne wejście kabla (PG-type).
  • Solidne wykonanie, wysoka jakość i estetyka.
  • Dostępność kurków dla uziemień metalowych elementów zasilających.
Akcesoria konieczne do dokupienia:
  • Tacki światłowodowe Tracom P4112 (12) 1-3szt.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/300/300 (2 otwory)

17,10 zł z VAT 13,90 zł netto

szt

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

Chipset Cortina

Producent: XDK

112,18 zł z VAT 91,20 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa 12U 19", 600x600x450 mm, drzwi szklane

Producent: Lanberg

338,87 zł z VAT 275,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 3U 72xSC Duplex, wysuwana

223,86 zł z VAT 182,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator