WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Producent: Tracom

125,73 zł z VAT 102,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 24 x SC Simplex jest przeznaczona do montażu w szafie 19-calowej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili. Umożliwia wyprowadzenie do 24 włókien optycznych (adaptery) oraz organizację do 24 włókien światłowodowych (tacka). Jest uniwersalnym rozwiązaniem dla realizacji dystrybucji urządzeń telekomunikacyjnych, serwerowni. Organizację włókien światłowodowych umożliwia tacka światłowodowa.
 
Najważniejsze cechy:
  • Wygodne otwieranie wysuwanej konstrukcji.
  • Dostępność do tacek światłowodowych.
  • Wygodne wejście kabla (PG-type).
  • Solidne wykonanie, wysoka jakość i estetyka.
  • Dostępność kurków dla uziemień metalowych elementów zasilających.
Akcesoria konieczne do dokupienia:
  • Tacki światłowodowe Tracom P4112 (12) 1-3szt.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,21 zł z VAT 0,17 zł netto

szt

MikroTik cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

MikroTik cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

Idealne urządzenie dla MikroTik CAPsMAN (kontroler do zarządzania urządzeniami AP), co pozwala na kontrolowanie wszystkich urządzeń AP z jednej centralnej lokalizacji.

Producent: MikroTik

195,58 zł z VAT 159,01 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1024

TP-Link TL-SG1024

Niezarządzalny 24-portowy switch Gigabit Ethernet w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK

Producent: TP-Link

416,85 zł z VAT 338,90 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m G657B3 EasyBend

34,01 zł z VAT 27,65 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/UPC Simplex, wysuwana, wyposażona

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC/UPC Simplex, wysuwana, wyposażona

Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 12 włókien w standardzie SC/UPC

193,11 zł z VAT 157,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa PSN 1 SC 4xDuplex

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator