WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patch panel UTP 19" kat.6, 24 porty z listwą

133,14 zł z VAT 108,24 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

24-portowy nieekranowany  patch panel kategorii 6 o wysokości 1U, zaprojektowany do montażu w szafach rack 19". Jest przeznaczony do pracy w instalacjach teleinformatycznych, które nie są narażone na działanie zakłóceń elektromagnetycznych. Zintegrowana półka kablowa pozwala na wygodne organizowanie i mocowanie kabli za pomocą opasek samozaciskowych oraz redukcję obciążeń w wiązkach kablowych.
 
Złącza szczelinowe typu Krone posiadają kolorowe kodowanie ułatwiające prawidłową instalację okablowania w standardach T568A i T568B. Każdy z portów posiada własną numerację. Prosty dostęp do złącz z tyłu panela zapewnia łatwą konserwację oraz rekonfigurację połączeń. Każdy punkt krosowy posiada pole opisowe wyposażone w miejsce na wymienne etykiety, pozwalające na wielokrotne opisywanie poszczególnych portów.
 
Obudowa została wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej walcowanej na zimno, malowanej proszkowo. Patch panel posiada parametry transmisyjne zgodne z wytycznymi EN50173 dla klasy E (kat.6) oraz częstotliwość pracy do 250 MHz, pozwalające na transmisję Gigabit Ethernet.
 
Najważniejsze cechy:
  • 24-porty RJ-45
  • klasa E (kat.6e)
  • montaż w szafach rack 19"
  • nieekranowany
  • kolor czarny
  • półka do organizowania kabli
Standard (cale)
19''
Liczba portów
24
Typ portów
RJ-45
Kategoria / klasa
6 / klasa E
Pasmo pracy
250MHz
Ekranowanie
Nie
Złącze krawędziowe
LSA typu Krone
Schemat połączeń
EIA/TIA 568A, EIA/TIA 568B
Trwałość złącz krawędziowych
>200 cykli
Trwałość złącz RJ-45
>650 cykli
Materiał kontaktu
fosforobrąz, platerowanie złotem
Max. prąd
1,5A
Max. napięcie
150V
Oporność styków
20mΩ
Rezystancja izolacji
500MΩ
Wytrzymałość dielektryczna
1000V AC RMS, 60Hz/1min
Kolor
czarny

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti 10Gbps SFP+ Direct Attach Cable, 0.5m (UACC-DAC-SFP10-0.5M)

NOWOŚĆ

Ubiquiti 10Gbps SFP+ Direct Attach Cable, 0.5m (UACC-DAC-SFP10-0.5M)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti

63,74 zł z VAT 51,82 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Uchwyt kablowy KO6, na przewód okrągły ø 6 mm

BESTSELLER

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

7,45 zł z VAT 6,06 zł netto

szt

Rozdzielacz LAN RJ-45 na 2xRJ-45 ekranowany

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Patch panel UTP 10" kat.5e, 8 portów

Patch panel UTP 10" kat.5e, 8 portów

8-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5 o wysokości 1U do szaf 10"

45,51 zł z VAT 37,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patch panel 19" 24x RJ45, niewyposażony STP, czarny

Patch panel 19" 24x RJ45, niewyposażony STP, czarny

24-portowy ekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

67,65 zł z VAT 55,00 zł netto

szt

Patch panel STP 19" kat.6a, 24 porty z listwą, szary

Patch panel STP 19" kat.6a, 24 porty z listwą, szary

24-portowy ekranowany patch panel kategorii 6a o wysokości 1U

205,10 zł z VAT 166,75 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator