WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przetwornica SD-100B-12 24-12V 100W 8.4A

Producent: Mean Well

159,90 zł z VAT 130,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Przetwornica DC/DC o napięciu wyjściowym 12V i szerokim zakresie napięcia wejściowego 19-36V. Charakteryzuje się maksymalnym prądem wyjściowym 8.5A i sprawnością 75%. Kolejną cecha tej przetwornicy jest całkowita separacja obwodów wejściowego i wyjściowego. Nie ma połączenia galwanicznego między masą wejścia i wyjścia jak to ma miejsce w typowych przetwornicach dzięki czemu przetwornice te nadają się bardzo dobrze do zasilania urzadzeń które posiadają biegun dodatni na obudowie.

Najważniejsze cechy:
  • Moc 100 W
  • Zakres napięcia wejściowego 19 - 36 V/DC
  • Głębokość 199 mm
  • Napięcie wyjściowe 12 V/DC
  • Wysokość 38 mm
  • Prąd wyjściowy 8.5 A
  • Szerokość 98 mm
  • Napięcie wejściowe 24 V/DC

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

80,32 zł z VAT 65,30 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy z otwieranym mocowaniem, np. do oczkowych wsporników słupowych.

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przetwornica 120W 12/24/48-56V, zarządzalna

Przetwornica 120W 12/24/48-56V, zarządzalna

Możliwość pracy buforowej z podłączonym akumulatorem.

Producent: brak danych

731,85 zł z VAT 595,00 zł netto

szt

Przetwornica napięcia PU-250 250W 48V 10÷20 VDC/48 VDC

258,30 zł z VAT 210,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator