WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-24V-2.5A-17Ah

Producent: MW Power

248,46 zł z VAT 202,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Zasilacz buforowy przeznaczony jest do zasilania urządzeń : central alarmowych, central kontroli dostępu, czujników, zaworów elektromagnetycznych, kamer CCTV. Przeznaczonych jest do pracy z nominalnego napięcia 24V (zakres zmienności 21V-27.6V).
 
Obudowa nie posiada akumulatora.
 
Najważniejsze Cechy:
  • Szeroki zakres napięcia zasilania (88-264VAC; 124-370VDC)
  • Zabezpieczenia wyjścia : przed zwarciem, przed przeciążeniem, nadnapięciowe
  • Zabezpieczenie baterii przed głębokim rozładowaniem
  • Wysoka sprawność
  • Małe gabaryty i waga
  • Wysoka niezawodność
  • Miejsce na akumulator 18Ah

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

ProEter 10dBi

166,30 zł z VAT 135,20 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,79 zł z VAT 3,08 zł netto

szt

Akumulator MW 18-12F

Akumulator MW 18-12F

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 77 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba i nakrętka M5 (T3)

Producent: MW Power

183,70 zł z VAT 149,35 zł netto

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

65,60 zł z VAT 53,33 zł netto

szt

TotoLink N300RH High Power

TotoLink N300RH High Power

Wysokiej mocy router z obsługą PoE pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s, dwie odkręcane anteny 11 dBi DEMO

Producent: TotoLink

134,02 zł z VAT 108,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-24V-5A-17Ah

450,80 zł z VAT 366,50 zł netto

szt

Zasilacz buforowy 24V 8p PoE RACK 19"

Zasilacz buforowy 24V 8p PoE RACK 19"

Zasilacz buforowy 24V 8p PoE RACK 19 to połączenie zasilacza buforowego 24V wraz z adapterem PoE 8 portowym. Całość zamknięta w obudowie 2U z przeznaczeniem do szaf RACK-owych 19".

519,06 zł z VAT 422,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator