WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-24V-2.5A-17Ah

Producent: MW Power

248,46 zł z VAT 202,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Zasilacz buforowy przeznaczony jest do zasilania urządzeń : central alarmowych, central kontroli dostępu, czujników, zaworów elektromagnetycznych, kamer CCTV. Przeznaczonych jest do pracy z nominalnego napięcia 24V (zakres zmienności 21V-27.6V).
 
Obudowa nie posiada akumulatora.
 
Najważniejsze Cechy:
  • Szeroki zakres napięcia zasilania (88-264VAC; 124-370VDC)
  • Zabezpieczenia wyjścia : przed zwarciem, przed przeciążeniem, nadnapięciowe
  • Zabezpieczenie baterii przed głębokim rozładowaniem
  • Wysoka sprawność
  • Małe gabaryty i waga
  • Wysoka niezawodność
  • Miejsce na akumulator 18Ah

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TechnicLan WUSB-150HN 500mW 5dBi

BESTSELLER

TechnicLan WUSB-150HN 500mW 5dBi

Karta radiowa USB High Power w standardzie 802.11b/g/n o wysokiej mocy 500mW ze złączem RP-SMA/ż i zewnętrzną anteną 5 dBi, 1T1R MIMO, karta działa z tunerami NBOX

Producent: TechnicLan

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy boczny 40 lewy

25,52 zł z VAT 20,75 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

62,82 zł z VAT 51,07 zł netto

szt

ProEter 10dBi

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-5AC-400-ISO) PowerBeam 5AC 25dBi 5GHz 400 ISO

520,29 zł z VAT 423,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zasilacz buforowy 27V zarządzalny z netprotectorem gigabit 150

626,07 zł z VAT 509,00 zł netto

szt

Zasilacz buforowy na szynę DIN 13,8 VDC DRC-60A

129,15 zł z VAT 105,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator