WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Czujnik otwarcia szafki / czujka kontaktronowa

Producent: Tinycontrol

14,76 zł z VAT 12,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Czujki magnetyczne stanowią istotny element systemu zabezpieczeń, po podłączaniu do Lankontrolera  umożliwia rozszerzenie zdalnej ochrony również na drzwi, okna oraz inne elementy ruchome.  
 
Najważniejsze cechy:
  • Kontaktron boczny
  • Nowoczesny przełącznik kontaktronowy
  • Stałość i powtarzalność parametrów
  • Niezawodność działania
  • Obudowy plastikowe brązowa/biała
  • Poszczególne typy czujek magnetycznych różnią się sposobem montażu, obudową
  • Obudowa plastikowa montaż powierzchniowy - taśma samoprzylepna, wkręty
 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik RJ-45

1,70 zł z VAT 1,38 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Akumulator MWL 12-12L Long Life

Akumulator MWL 12-12L Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-12Ah o wym. 151 x 98 x 102 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

146,00 zł z VAT 118,70 zł netto

szt

LAN kontroler LK4

NOWOŚĆ

LAN kontroler LK4

LAN kontroler LK4, uniwersalny kontroler IoT

Producent: Tinycontrol

350,00 zł z VAT 284,55 zł netto

szt

Zestaw LTE (RB922UAGS) 2x LAN

Zestaw LTE (RB922UAGS) 2x LAN

Kompletny zestaw zawierający m.in: RB922UAGS-5HPacD, modem Huawei ME909s-120. Posiada 2 porty LAN, umożliwia rozdzielenie internetu z 2 źródeł: internetu 3G/LTE oraz łącza kablowego.

947,10 zł z VAT 770,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

38,75 zł z VAT 31,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Splitter RJ11 czujnika DS18B20 do LAN kontrolera

18,94 zł z VAT 15,40 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Czujnik natężenia prądu, indukcyjny SCT-013-030

30,75 zł z VAT 25,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator