WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Szafka wewnętrzna PSN-30/30/10 16x SC Simplex

Producent: Mantar

129,15 zł z VAT 105,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Najważniejsze cechy:
  • Możliwość współpracy z infrastrukturą pionową budynku
  • Wyposażona w osłonę tacek na spawy światłowodowe z polem komutacyjnym na 16 adapterów typu SC Simplex
  • Zamykanie: zamek bębenkowy (dedykowany kod klucza)
  • Możliwość wprowadzenia kabli liniowych od góry i od dołu, szafka posiada 2 otwory (ø38/29 - zaślepione) na dolnej ściance, oraz 2 otwóry na górnej
  • Dedykowane miejsce na splitter
  • W tylnej części znajdują się przetłoczenia umożliwiające montaż opasek zaciskowych porządkujących włókna światłowodu
  • Materiał: blacha stalowa gr. 1 mm
  • Pomalowana proszkowo na kolor: RAL7035 - jasnoszary, gruba struktura
Wysokość
300 mm
Szerokość
300 mm
Głębokość
100 mm
Waga
2,5 kg

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Najwyższej jakości zewnętrzna skrętka komputerowa

Producent: NetSet

351,78 zł z VAT 286,00 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 5m

176,68 zł z VAT 143,64 zł netto

szt

Netis WF2419i

Netis WF2419i

Wersja bez odkręcanych anten

Producent: Netis

52,89 zł z VAT 43,00 zł netto

szt

TotoLink EX200

TotoLink EX200

Range Extender 2.4GHz 2T2R DEMO

Producent: TotoLink

75,25 zł z VAT 61,18 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM

44,59 zł z VAT 36,25 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Płyta montażowa/sklejka do obudowy 300x300 + 4 wkręty

8,86 zł z VAT 7,20 zł netto

szt

Rack 19" 5U do szafek SM-42-55-32

Rack 19" 5U do szafek SM-42-55-32

Montowane w szafkach jako dodatkowe wyposażenie. Cena obejmuje komplet rack'ów.

Producent: Mantar

17,22 zł z VAT 14,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator