WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m G657A2

Producent: Opto

14,46 zł z VAT 11,76 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 7m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

158,84 zł z VAT 129,14 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657A2

13,01 zł z VAT 10,58 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657A2

16,48 zł z VAT 13,40 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 15m G657B3 EasyBend

32,28 zł z VAT 26,24 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

26,94 zł z VAT 21,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

18,41 zł z VAT 14,97 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator