WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

Producent: Ubiquiti Networks

78,50 zł z VAT 63,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP oferowane przez Ubiquiti zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP.

Model UF-MM-1G został zaprojektowany do połączeń o długości do 550m oraz o szybkości transmisji do 1Gbps.

Najważniejsze cechy:
  • Multi-Mode Fiber
  • 2x złącze LC
  • Długość fali TX 850nm
  • Długość fali RX 850nm
  • Prędkoś transmisji 1 Gbps SFP
  • Długość połączenia 550m
  • W zestawie 2 sztuki

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (UAP-AC-PRO) UniFi AC PRO Access Point

Ubiquiti (UAP-AC-PRO) UniFi AC PRO Access Point

Dwuzakresowy access point (Dual-Band), pracujący jednocześnie w dwóch zakresach 5GHz oraz 2.4GHz. Moduł radiowy może nadawać z mocą do 22dBm.

Producent: Ubiquiti Networks

623,30 zł z VAT 506,75 zł netto

szt

Ubiquiti (ES-12F) EdgeSwitch 12 Fiber

901,64 zł z VAT 733,04 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m G657A2

74,83 zł z VAT 60,84 zł netto

szt

Miernik Mastech MS8236

Miernik Mastech MS8236

Multimetr cyfrowy z testerem okablowania sieciowego i szukaczem par

263,22 zł z VAT 214,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-OLT-4) UFiber, 4-port GPON OLT

Ubiquiti (UF-OLT-4) UFiber, 4-port GPON OLT

4x GPON OLT SFP , 1x 10 Gb/s SFP+
DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

4 246,80 zł z VAT 3 452,68 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-OLT) UFiber, 8-port GPON OLT

Ubiquiti (UF-OLT) UFiber, 8-port GPON OLT

8x GPON OLT SFP, 2x 1G/10G SFP+
DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

7 054,00 zł z VAT 5 734,96 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator