WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

Producent: Ubiquiti Networks

76,80 zł z VAT 62,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP oferowane przez Ubiquiti zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP.

Model UF-MM-1G został zaprojektowany do połączeń o długości do 550m oraz o szybkości transmisji do 1Gbps.

Najważniejsze cechy:
  • Multi-Mode Fiber
  • 2x złącze LC
  • Długość fali TX 850nm
  • Długość fali RX 850nm
  • Prędkoś transmisji 1 Gbps SFP
  • Długość połączenia 550m
  • W zestawie 2 sztuki

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz (POE-48-24W) PoE 48V 0.5A

Zasilacz (POE-48-24W) PoE 48V 0.5A

Zasilacz zintegrowany z adapterem PoE dla sprzętu zasilanego 48 V (np. RouterBoard RB600, RB800). Idealny do zasilania stacji bazowych. Adapter posiada diodę LED sygnalizującą zasilanie, oraz LAN.

Producent: Ubiquiti Networks

49,02 zł z VAT 39,85 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,95 zł z VAT 14,59 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

249,06 zł z VAT 202,49 zł netto

szt

Panel szczotkowy 19" 1U

19,82 zł z VAT 16,11 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-OLT-4) UFiber, 4-port GPON OLT

Ubiquiti (UF-OLT-4) UFiber, 4-port GPON OLT

4x GPON OLT SFP , 1x 10 Gb/s SFP+
DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

4 154,71 zł z VAT 3 377,81 zł netto

szt

Ubiquiti (UCK-G2) UniFi Cloud Key Gen2

Ubiquiti (UCK-G2) UniFi Cloud Key Gen2

Zintegrowany komputer i kontroler programowy do konfiguracji sieci za pomocą Bluetooth z aplikacją mobilną UniFi

Producent: Ubiquiti Networks

771,67 zł z VAT 627,37 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator