WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

Producent: Ubiquiti Networks

77,12 zł z VAT 62,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Moduły SFP oferowane przez Ubiquiti zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP.

Model UF-MM-1G został zaprojektowany do połączeń o długości do 550m oraz o szybkości transmisji do 1Gbps.

Najważniejsze cechy:
  • Multi-Mode Fiber
  • 2x złącze LC
  • Długość fali TX 850nm
  • Długość fali RX 850nm
  • Prędkoś transmisji 1 Gbps SFP
  • Długość połączenia 550m
  • W zestawie 2 sztuki

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

72,91 zł z VAT 59,28 zł netto

szt

Ubiquiti (USG) UniFi Security Gateway

493,57 zł z VAT 401,28 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 0.25m (czerwony)

3,05 zł z VAT 2,48 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m G657A2

72,55 zł z VAT 58,98 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 1.5m (niebieski)

3,10 zł z VAT 2,52 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (CRM-P) CRM Point - Central Management

421,59 zł z VAT 342,76 zł netto

szt

Ubiquiti (EP-54V-150W-AC) Moduł prostownik AC dla EdgePower 54V 150W

333,58 zł z VAT 271,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator