WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (INS-3AF-O-G) Instant PoE Outdoor Adapter 48V 802.3af, Gigabit

Producent: Ubiquiti Networks

91,86 zł z VAT 74,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Ubiquiti Instant PoE Outdoor Adapter pozwala na konwersję napięcia wejściowego 48V, 802.3af na napięcie 24V 0.5A. Zastosowanie adaptera pozwala rozwiązać problem długich instalacji Ethernet PoE - w których dochodzi do znacznych spadków napięcia. Adapter posiada zabezpieczenie przepięciowe ESD do +/- 15kV. Adapter współpracuje z przełącznikami wspierającymi standard 802.3af w tym także Cisco Catalyst.

Wymiary
Ø 30.2 x 166 mm
Wymiary z kablem ethernet
Ø 30.2 x 366.6 mm
Masa
90 g
Interfejs sieciowy:
 
PoE In (802.3af)
1 port Gigabit RJ45
PoE Out (Pasywne 24V)
1 przewód Gigabit RJ45
Temperatura pracy
-30 do 70° C
Napięcie wejściowe
48V, 802.3af
Maksymalna moc wyjściowa
24V, 0.5A
Metoda zasilania
Pasywne PoE 24V (Pary 4, 5+; 7, 8 Powrót)
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
±15kV

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

RouterBoard DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

169,67 zł z VAT 137,94 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

27,04 zł z VAT 21,98 zł netto

szt

RouterBoard cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

RouterBoard cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

246,79 zł z VAT 200,64 zł netto

szt

Ubiquiti (NS-5ACL) NanoStation Loco 5AC

Ubiquiti (NS-5ACL) NanoStation Loco 5AC

Praca w paśmie 5 GHz, 1x Giagbitowy port Ethernet, zysk anteny 13dBi.

Producent: Ubiquiti Networks

208,41 zł z VAT 169,44 zł netto

szt

Ubiquiti (LAP-120) LiteAP AC

NOWOŚĆ!

Ubiquiti (LAP-120) LiteAP AC

Kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.
Następca LiteBeam 5AC AP (LBE-5AC-16-120) o identycznych parametrach.

Producent: Ubiquiti Networks

350,72 zł z VAT 285,14 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

382,15 zł z VAT 310,69 zł netto

szt

Zasilacz (POE-24-12W-G) PoE 24V 0.5A Gigabit

Zasilacz (POE-24-12W-G) PoE 24V 0.5A Gigabit

Zasilacz zintegrowany z adapterem PoE dla sprzętu zasilanego 24 V (np. RouterBoard RB600, RB800). Idealny do zasilania stacji bazowych. Adapter posiada diodę LED sygnalizującą zasilanie, oraz LAN.

Producent: Ubiquiti Networks

51,14 zł z VAT 41,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator