WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (INS-3AF-O-G) Instant PoE Outdoor Adapter 48V 802.3af, Gigabit

Producent: Ubiquiti Networks

87,23 zł z VAT 70,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Ubiquiti Instant PoE Outdoor Adapter pozwala na konwersję napięcia wejściowego 48V, 802.3af na napięcie 24V 0.5A. Zastosowanie adaptera pozwala rozwiązać problem długich instalacji Ethernet PoE - w których dochodzi do znacznych spadków napięcia. Adapter posiada zabezpieczenie przepięciowe ESD do +/- 15kV. Adapter współpracuje z przełącznikami wspierającymi standard 802.3af w tym także Cisco Catalyst.

Wymiary
Ø 30.2 x 166 mm
Wymiary z kablem ethernet
Ø 30.2 x 366.6 mm
Masa
90 g
Interfejs sieciowy:
 
PoE In (802.3af)
1 port Gigabit RJ45
PoE Out (Pasywne 24V)
1 przewód Gigabit RJ45
Temperatura pracy
-30 do 70° C
Napięcie wejściowe
48V, 802.3af
Maksymalna moc wyjściowa
24V, 0.5A
Metoda zasilania
Pasywne PoE 24V (Pary 4, 5+; 7, 8 Powrót)
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
±15kV

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

RouterBoard DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

168,77 zł z VAT 137,21 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

26,89 zł z VAT 21,86 zł netto

szt

RouterBoard cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

RouterBoard cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

245,48 zł z VAT 199,58 zł netto

szt

Ubiquiti (NS-5ACL) NanoStation Loco 5AC

Ubiquiti (NS-5ACL) NanoStation Loco 5AC

Praca w paśmie 5 GHz, 1x Giagbitowy port Ethernet, zysk anteny 13dBi.

Producent: Ubiquiti Networks

199,17 zł z VAT 161,93 zł netto

szt

Ubiquiti (LAP-120) LiteAP AC

Ubiquiti (LAP-120) LiteAP AC

Kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.
Następca LiteBeam 5AC AP (LBE-5AC-16-120) o identycznych parametrach.

Producent: Ubiquiti Networks

356,70 zł z VAT 290,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Osłona antyzakłóceniowa dla Ubiquiti NanoBeam M5 16dBi

47,97 zł z VAT 39,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

171,76 zł z VAT 139,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator