WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V6

Producent: ZTE

183,27 zł z VAT 149,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Stacja kliencka GPON. Bridge/Router+Voice.
 
Najważniejsze cechy:
  • Port WAN: 1x SC/APC
  • 2x GE + 2x FE
  • 1x FXS RJ11
  • 1x USB 2.0
  • WiFi

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Netis WF2419i

Netis WF2419i

Wersja bez odkręcanych anten

Producent: Netis

52,89 zł z VAT 43,00 zł netto

szt

TotoLink EX200

TotoLink EX200

Range Extender 2.4GHz 2T2R DEMO

Producent: TotoLink

75,25 zł z VAT 61,18 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

61,59 zł z VAT 50,07 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

65,20 zł z VAT 53,01 zł netto

szt

ZTE F600W GPON ONU (4 FE+WIFI)

195,37 zł z VAT 158,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Netis EP8208 8 Ports EPON Optical Line Terminal

5 092,20 zł z VAT 4 140,00 zł netto

szt

ExtraLink Predator OLT 1U (EPON)

ExtraLink Predator OLT 1U (EPON)

ExtraLink Predator OLT 1U to najnowszy produkt dostępowy EPON OLT z 8 portami PON.

4 206,60 zł z VAT 3 420,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator