Siłownia telekomunikacyjna 48V/36A, RS232, SI48-48-32
Producent: Merawex
Dostępność: Na zamówienie
Siłownia prądu stałego SI48-48-32 przeznaczona jest do bezprzerwowego zasilania urządzeń o napięciu 48V prądem stałym odpowiednio do 48A w układzie ze wspólną szyną dodatnią.
Zastosowanie:
  • telekomunikacja profesjonalna (centrale telefoniczne i systemy dostępowe)
  • telekomunikacja abonencka
  • systemy automatyki przemysłowej
Najważniejsze cechy:
  • precyzyjne utrzymanie napięcia pracy buforowej - uzależnienie od temperatury
  • prowadzenie ładowania samoczynnego baterii z ograniczeniem prądu ładowania
  • kontrola niskiego i wysokiego napięcia baterii
  • kontrola ciągłości obwodów baterii i ochrona baterii przed zbyt głębokim rozładowaniem
  • kontrola przeciążenia wyjść siłowni
  • pełna kontrola poprawności pracy urządzenia
  • sygnalizacja optyczna, dźwiękowa i zdalna stanów alarmowych
  • cyfrowy pomiar napięć, prądów i temperatury
  • wejście do obsługi dwóch alarmów zewnętrznych
  • zapis historii zdarzeń w pamięci nieulotnej
  • współpraca z oprogramowaniem komputerowym
  • komunikacja przez RS-232 lub RS-485
  • współpraca z zewnętrznymi modułami komunikacyjnymi
SI48-48-32
Napięcie zasilania AC
3x230V/400V
Nom. napięcie wyjściowe
48V
Prąd wyjściowy
36A
Moc
1800W
Komunikacja
RS232
Produkty z tej samej kategorii
Eltek Flatpack S 1U
Eltek Flatpack S 1U siłownia telekomunikacyjna 48V 750W 230VAC
Siłownia telekomunikacyjna 48V 750W 230VAC