WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (CKG2-RM) Uchwyt montażowy do szafy Rack 19", Cloud Key Gen2 Rack Mount

Producent: Ubiquiti Networks

437,92 zł z VAT 356,03 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Ubiquiti Cloud Key Gen2 Rack Mount (CKG2-RM) to uchwyt montażowy do szafy Rack 19". Uchwyt przeznaczony jest do urzadzeń z serii UniFi Cloud Key Gen2 marki Ubiquiti. Kompatybilny z urządzeniami UniFi Cloud Key Generacji 2 UCK-G2 i UCK-G2-Plus.

CKG2-RM posiada wnękę dokującą dla Cloud Key Gen2, zachowując przy tym widoczność panelu przedniego urządzenia, przycisk reset, a także alternatywny port Ethernet do podłączenia zasilania i sieci.

Do uchytu dołączone są cztery nakrętki koszyczkowe i śruby M6.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Ubiquiti (UCK-G2-Plus) UniFi Cloud Key Gen2 Plus

Ubiquiti (UCK-G2-Plus) UniFi Cloud Key Gen2 Plus

Zintegrowany komputer i kontroler programowy z ośmiordzeniowym procesorem, 3GB pamięci RAM i wbudowanym dyskiem twardym o pojemności 1 TB 2.5".

Producent: Ubiquiti Networks

870,16 zł z VAT 707,45 zł netto

szt

Ubiquiti (UCK-G2) UniFi Cloud Key Gen2

Ubiquiti (UCK-G2) UniFi Cloud Key Gen2

Zintegrowany komputer i kontroler programowy do konfiguracji sieci za pomocą Bluetooth z aplikacją mobilną UniFi

Producent: Ubiquiti Networks

777,70 zł z VAT 632,28 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

83,66 zł z VAT 68,02 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-PRO) UniFi AC PRO Access Point

Ubiquiti (UAP-AC-PRO) UniFi AC PRO Access Point

Dwuzakresowy access point (Dual-Band), pracujący jednocześnie w dwóch zakresach 5GHz oraz 2.4GHz. Moduł radiowy może nadawać z mocą do 22dBm.

Producent: Ubiquiti Networks

614,54 zł z VAT 499,63 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

18,11 zł z VAT 14,72 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

40,31 zł z VAT 32,77 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

77,39 zł z VAT 62,92 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti Moduł prostownik DC dla EdgePower 54V 150W (EP-54V-150W-DC)

328,03 zł z VAT 266,69 zł netto

szt

Ubiquiti (RAD-RD2) RocketDish Radome, 2ft/648mm

Ubiquiti (RAD-RD2) RocketDish Radome, 2ft/648mm

Osłona do czaszy paraboli RocketDish

Producent: Ubiquiti Networks

253,38 zł z VAT 206,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator