WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optix kabel GLASS Z-XOTKtcdDb 12J 9/125 1T12F ITU-T G.652D 1kN (Span 40m)

Producent: Optix

PROMOCJA 1,17 zł z VAT 1,46 zł 0,95 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

OPTIX kabel GLASS Z-XOTKtcdDb 12J 9/125 1T12J ITU-T G.652D 1kN (SPAN 40m) to:
  • lekka konstrukcja jednotubowa (25-30kg/km)
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie mimo niewielkiej średnicy (5.5mm do 12J, 6.0mm dla 24J)
  • żel i konstrukcja blokująca wodę (WB)
  • powłoka HDPE, odporność na promienie UV
  • zakres temperaturowy -20°C – 70°C
  • wzmocniony 2 prętami ARP (ø0.5mm) lub FRP (ø0.4mm) oraz włóknami szklanymi
  • całkowicie dielektryczny – odpowiednik Z-XOTKtcdDb
  • maksymalne naprężenie instalacyjne: 1000N
 Wszystkie włókna kabla posiadają kodowanie barwne zgodnie z standardem kodowania eia/tia-598. Tuba zawiera do 24 włókien światłowodowych i jest wypełniona żelem hydrofobowym dla ochrony włókien przed wpływem wilgoci i wibracjami. Kabel jest wzmacniany za pomocą włókien szklanych. W celu zapewnienia dodatkowej wytrzymałości konstrukcyjnej zatopiono w zewnętrznej warstwie HDPE dwa pręty ARP/FRP. Dwie nitki zatopione w płaszczu ułatwiają zdejmowanie powłoki zewnętrznej kabla (ripcords). Kable są przeznaczone do instalacji w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie) oraz do instalacji napowietrznych na przesłach do 40m.

Najważniejsze cechy:
  • kabel do instalacji napowietrznej/kanalizacyjnej
  • instalacja na przęsłach (NESC Heavy) do 40 metrów
  • całkowicie dielektryczna konstrukcja
  • wzmocnienie wysokiej jakości włóknami szklanymi
  • odporność na wysokie i niskie temperatury
  • solidna powłoka LSZH
Konstrukcja kabla:
  • włókna światłowodowe w kolorowej powłoce 0.25mm
  • luźna tuba
  • ripcords do rozrywania powłoki zewnętrznej
  • pręty ARP
  • powłoka zewnętrzna HDPE (czarna), odporna na promieniowanie UV
  • włókna szklane
Wersja kabla
1T12J
Całkowita ilość włókien
12 szt
Waga
25 kg/km (+/- 10%)
Średnica kabla
5.5 mm (+/- 0.4)
Średnica tuby
1.4/2.0 (+/- 0.15)
Element nośny / Wzmocnienie obwodowe
Włókna szklane
Element wzmacniający
ARP (2x0.5) (+/- 0.1)
Rodzaj i grubość powłoki
HDPE (1.5) (+/- 0.2)
Temp. podczas instalacji
-20°C ~ +70°C
Temp. eksploatacyjna
-20°C ~ +70°C
Min. promień gięcia tymczasowy / stały
20D/10D
Max. siła naciągu kabla (instalacyjna)
1000N
Max. siła naciągu kabla (eksploatacyjna)
500N
Odporność na zgniatanie
500N (100x100mm) przez 60 sek.
Odporność na wielokrotne zginanie
30 cykli [(20xD), 1kg]

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

899,12 zł z VAT 730,99 zł netto

szt

Mini mufa do kabli typu drop 1F

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 24x sloty 10 Gb/s SFP+, USB, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

2 742,90 zł z VAT 2 230,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik MQS Mobile Quick Setup (RBMQS)

MikroTik MQS Mobile Quick Setup (RBMQS)

Kieszonkowe narzędzie do zdalnego zarządzania urządzeniami (z Ethernetem) poprzez WiFi np. ze smartfona. Zasilane ładowarką microUSB lub powerbankiem. Zasila inne urządzenia poprzez PoE

Producent: MikroTik

126,73 zł z VAT 103,03 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 5km, TX1310, DDM

92,71 zł z VAT 75,37 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód uniwersalny Solarix ADSS/DUCT, 24F, G.652D, 2000m, SXKO-DUCT-24-OS-HDPE

Światłowód uniwersalny Solarix ADSS/DUCT, 24F, G.652D, 2000m, SXKO-DUCT-24-OS-HDPE

Zewnętrzny kabel światłowodowy, konstrukcja CLT z przędzą aramidową, człony napinające FRP, osłona HDPE i klasa reakcji na ogień F ca, 24 włókna SM 9/125

Producent: Solarix

5 047,92 zł z VAT 4 104,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator