WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
D-Link switch seria DGS-3130 :: Wisp.pl monitoring - kamery, rejestratory, monitoring analogowy, monitoring IP, urządzenia alarmowe :: Wisp.pl MikroTik PWR-Line PL7400, PW48V-12V85W, Gigabit Ethernet Surge Protector RBGESP, Gigabit PoE Injector GPEN11 :: Wisp.pl szkolenia MikroTik, scripts, mtcwe, mtctce, mtcre, mtcipv6e, mtcna, mtcine, capsman :: Wisp.pl Teltonika RUT230 RUT240 RUT850 RUT900 RUT950 RUT950 RUTX08 RUTX09 TRB140 TRB142 TRB145 :: Wisp.pl D-Link DIR-825-EE :: Wisp.pl mufy światłowodowe - nasłupowe, naścienne, pionowe, poziome :: Wisp.pl
 • 09-05-2019 :

  Nowości: MikroTik GPeR i Ubiquiti LAP-GPS
  MikroTik Gigabit passive Ethernet repeater (GPeR), Ubiquiti LiteAP GPS (LAP-GPS)

  MikroTik Gigabit passive Ethernet repeater (GPeR) to przedłużacz PoE, który umożliwia rozszerzenie zasięgu aż do 1500 m (<100 - 150 m dla zwykłych urządzeń sieciowych i do 210 m dla innego urządzenia GPeR). Posiada 2 gigabitowe porty Ethernet. Umożliwia rozszerzenie zasięgu zasilania PoE, ze stratą napięcia zasilania, w zależności od odległości.
   
  Ubiquiti LiteAP GPS (LAP-GPS) to kompletny system radiowy z GPS przeznaczony na pasmo 5GHz pracujący w standardzie 802.11ac. Antena charakteryzuje się zyskiem 17dBi i zostało wyposażone w zintegrowany moduł radiowy o mocy do 25dBm oraz jeden port Gigabit Ethernet. LAP-GPS cechuje się wysoką wydajnością i niezwykłym zasięgiem aż do 30km. Zasilane jest przez pasywne PoE. Montowanie urządzenia jest szybkie i łatwe dzięki 3-osiowej regulacji anteny.

  More

 • 16-04-2019 :

  Nowości MikroTika

  MikroTik podczas MikroTik User Meeting w Wiedniu (MUM Europe), zaprezentował swoje najnowsze modele urządzeń. Przeczytać o nich można było także w ostatnim newsletterze. Dziś są już dostępne do kupienia!
  MikroTik PWR-Line PL7400, Gigabit PoE Injector GPEN11, PW48V-12V85W, Gigabit Ethernet Surge Protector RBGESP

  MikroTik PWR-Line (PL7400)
   to zastępczy zasilacz do routera MikroTik zasilanego microUSB. To także transmiter sieciowy PLC (mediakonwerter) wykorzystujący standard HomePlug AV. Wystarczy wyjąć stary zasilacz microUSB i zastąpić go adapterem PWR-Line. Urządzenie jest nadal zasilane z USB, ale teraz zyskuje nowy interfejs Ethernet, który działa w sieci elektrycznej.

  MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN11) to PoE injector posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet. GPEN11 jest częścią serii urządzeń GPEN (Gigabit Passive Ethernet Network), która ma na celu zastąpienie instalacji GPON tańszym i łatwiejszym do wdrożenia rozwiązaniem ethernetowym. Spełnia funkcję puszki abonenckiej i jednocześnie umożliwia zasilanie zewnętrznego switcha, który rozdziela sygnał pomiędzy abonentów. Posiada obudowę przystosowaną do montażu naściennego.

  MikroTik PW48V-12V85W to zasilacz DC do urządzeń Cloud Core Router (CCR) w rewizji drugiej (r2). Aby wymienić zasilacz wystarczy otworzyć obudowę, wymontować jeden ze starych zasilaczy i zamontować PW48-12V85W. 

  MikroTik Gigabit Ethernet Surge Protector (RBGESP) to netprotector wyposażony w gigabitowy port Ethernet. W zestawie znajduje się obudowa w pełni przystosowana do wykorzystania na zewnątrz budynków, nadająca się do zamontowania na słupie, zaraz obok anten. Do obudowy dołączony jest też kabel uziemiający. Urządzenie wspiera również zasilanie PoE.

  #MikroTik #PL7400 #GPEN11 #GPEN #RBGESP

  More

 • 10-04-2019 :

  MikroTik Mobile App

  MikroTik Mobile App

  Użyj aplikacji MikroTik na smartfona, aby skonfigurować router lub zastosować najbardziej podstawowe ustawienia początkowe dla domowego punktu dostępowego.

  Aplikacja jest dostępna zarówno dla systemów operacyjnych Android jak i iOS. Jest to najlepszy sposób na skonfigurowanie nowego urządzenia, ponieważ zapewnia prosty i przyjazny dla użytkownika ekran konfiguracji najbardziej podstawowych ustawień nowego routera. Posiada również zaawansowane menu dla bardziej doświadczonego użytkownika.

  More

Promocje

Najnowsze propozycje