WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt kablowy KP10/6, na przewód płaski 10x6 mm

Producent: brak danych

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Uchwyt kablowy FLOP do mocowania kabli płaskich o przekroju 10x6 mm. Opakowanie 100 sztuk. Wykonany jest z poliamidu, elementem mocującym jest hartowany gwóźdź. Zapewnia łatwy i estetyczny montaż na każdym podłożu.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 18V 1A

26,30 zł z VAT 21,38 zł netto

szt

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1500 metrów.

Producent: MikroTik

1 445,00 zł z VAT 1 174,80 zł netto

szt

TP-Link TL-WR850N

TP-Link TL-WR850N

Bezprzewodowy router N300 z funkcją TR-069, IPTV i Agile Config

Producent: TP-Link

81,18 zł z VAT 66,00 zł netto

szt

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/UPC

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/UPC

1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/UPC

Producent: Huawei

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt kablowy KP10/10, na przewód płaski 10x10 mm

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

szt

Uchwyt kablowy KO5, na przewód okrągły ø 5 mm

6,77 zł z VAT 5,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator