WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link MC110CS

Producent: TP-Link

103,87 zł z VAT 84,45 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy ethernet (media konwerter) TP-Link MC110CS pozwala na połączenie segmentu sieci ethernet 10/100base-Tx (skrętka) z segmentem sieci 100base-FX (światłowód). konwerter wyposażony jest w złącza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 20km z prędkością do 100Mbps.

Główne cechy:

  • zgodny ze standardami 802.3u 10/100Base-Tx oraz 100Base-Fx
  • 1 port RJ45 i jeden port SC
  • autonegocjacja prędkości transferu 10/100Mbps oraz Auto-MDIX
  • automatyczne przełączanie pomiędzy Half-Duplex / Full-Duplex dla portu FX
  • autonegocjacja duplexu dla portu TX
  • autonegocjacja dla 10/100Mbps i auto MID/MID-X dla protu TX.
  • zapewnia łączność światłowodową 20-60km dla światłowodów jednomodowych
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz

Wspierane kable sieciowe i konektory:

  • UTP: cat 5 Twisted-Pair
  • Fiber SC: TX:1310nm;
Wspierane Standardy
IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Konektor
1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
Maksymalna odległość
RJ45 (Cat.5):100m
Jednomodowy: 20/40/60km
Zasilanie
External Power Adapter. (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ do 50℃
Temperatura magazynowania
-40℃ do 70℃
Wilgotność
10%-90% RH bez kondensacji
Wymiary
94.5x73x27mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 18V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 18V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do zasilania płyt RB

Producent: brak danych

21,49 zł z VAT 17,47 zł netto

szt

Uchwyt kablowy KO8, na przewód okrągły ø 8 mm

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

szt

Uchwyt antenowy boczny lewy (2 otwory)

17,53 zł z VAT 14,25 zł netto

szt

Edimax BR-6428nS Wi-Fi ROUTER 300Mbit 4xLAN

Edimax BR-6428nS Wi-Fi ROUTER 300Mbit 4xLAN

BR-6428nS jest zgodny ze standardem 802.11b/g/n. Najnowsza technologia wykorzystana w routerze pięciokrotnie zwiększa pokrycie sieci i zmniejsza ilość "martwych punktów" DEMO

Producent: Edimax

79,57 zł z VAT 64,69 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

155,41 zł z VAT 126,35 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm

Producent: Option

127,13 zł z VAT 103,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator