WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link MC110CS

Producent: TP-Link

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

TP-Link MC110CS to konwerter światłowodowy Fast Ethernet, który umożliwia połączenie segmentów sieci Ethernet z prędkością 100 Mb/s. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym ze złączem SC, umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 20 km.

Media konwerter MC110CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC110CS zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Wysyła i odbiera dane na długości fali 1310nm.
 
Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie rack 19". Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X) oraz automatycznej negocjacji szybkości połączenia w trybie pełnego dupleksu. Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o statusie pracy urządzenia. Konwerter MC110CS wykorzystując jednomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 20 km.

Najważniejsze cechy:
  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
  • Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FX
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20 km
  • 1x port SC/UPC 100 MB/s
  • 1x port Fast Ethernet 100 Mb/s (Auto MDI/MDIX)
Wspierane kable sieciowe i konektory:
  • Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
  • Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
  • Fiber SC: TX:1310nm
MC110CS
Standardy i protokoły
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje
Transmisja w trybie pełnego i pół dupleksu na porcie FX
Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)
Kontrola przepływu danych w trybie pół dupleksu (Backpressure)
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km
Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
Porty
1x port SC/UPC 100 Mb/s 
1x port Fast Ethernet 100 Mb/s (Auto MDI/MDIX)
Długość fali
1310nm
Kabel sieciowy 10BASE-T
Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-T
Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-FX
Światłowód jednomodowy
Wskaźniki diod
PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Wymiary
94,5 x 73,0 x 27,0 mm
Zasilanie
Zasilacz zewnętrzny
Maksymalny pobór mocy
1,52 W
Certyfikaty
FCC, CE, RoHS
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 18V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 18V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do zasilania płyt RB

Producent: brak danych

21,37 zł z VAT 17,37 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do RB433/333

21,71 zł z VAT 17,65 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

362,85 zł z VAT 295,00 zł netto

szt

Przetwornica obniżająca napięcie 48V/12V 4A

Przetwornica obniżająca napięcie 48V/12V 4A

Idealna do zasilania urządzeń 12V długim kablem z zasilacza 48V lub np. zasilacza buforowego

Producent: Cablemedia

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-FC311A-2

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-FC311A-2

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 2km

Producent: TP-Link

83,50 zł z VAT 67,89 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC112

Option Media Konwerter MC112

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

90,77 zł z VAT 73,80 zł netto

szt