WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link MC110CS

Producent: TP-Link

100,86 zł z VAT 82,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

TP-Link MC110CS to konwerter światłowodowy Fast Ethernet, który umożliwia połączenie segmentów sieci Ethernet z prędkością 100 Mb/s. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym ze złączem SC, umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 20 km.

Media konwerter MC110CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC110CS zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Wysyła i odbiera dane na długości fali 1310nm.
 
Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie rack 19". Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X) oraz automatycznej negocjacji szybkości połączenia w trybie pełnego dupleksu. Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o statusie pracy urządzenia. Konwerter MC110CS wykorzystując jednomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 20 km.

Najważniejsze cechy:
  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
  • Przełączanie trybów pełnego i pół dupleksu dla portu FX
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20 km
  • 1x port SC/UPC 100 MB/s
  • 1x port Fast Ethernet 100 Mb/s (Auto MDI/MDIX)
Wspierane kable sieciowe i konektory:
  • Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
  • Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
  • Fiber SC: TX:1310nm
MC110CS
Standardy i protokoły
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje
Transmisja w trybie pełnego i pół dupleksu na porcie FX
Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)
Kontrola przepływu danych w trybie pół dupleksu (Backpressure)
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km
Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń
Porty
1x port SC/UPC 100 Mb/s 
1x port Fast Ethernet 100 Mb/s (Auto MDI/MDIX)
Długość fali
1310nm
Kabel sieciowy 10BASE-T
Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-T
Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-FX
Światłowód jednomodowy
Wskaźniki diod
PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Wymiary
94,5 x 73,0 x 27,0 mm
Zasilanie
Zasilacz zewnętrzny
Maksymalny pobór mocy
1,52 W
Certyfikaty
FCC, CE, RoHS
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE black

6,63 zł z VAT 5,39 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

2,03 zł z VAT 1,65 zł netto

szt

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-42-55-32

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-42-55-32

Szafka zewnętrzna do montażu na maszcie antenowym.

Producent: Mantar

281,67 zł z VAT 229,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

154,19 zł z VAT 125,36 zł netto

szt

TP-Link TL-FC311A-20

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-FC311A-20

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

108,50 zł z VAT 88,21 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator