WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Opaska zaciskowa czarna 4.8mm x 38cm

Producent: brak danych

21,75 zł z VAT 17,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Opaski wykonane są w 100% z nylonu najwyższej jakości, t.j. POLIAMID 6.6 UL 94 V2. W paczuszce znajduje się 100 sztuk opasek służących do mocowania przewodów.

Charakteryzują się:
  • dużą wytrzymałością mechaniczną na zerwanie do 114 kG
  • dużą wytrzymałością termiczną od - 40°C do +85°C
  • właściwościami samogaśnięcia o klasie palności wg normy UL94 V0 lub V2
Taśmy kablowe są przeznaczone do mocowania w wiązki przewodów elektrycznych, kabli, węży, rurek itp. Wyposażone są w głowice zapinkowe i profil zębatkowy na całej długości przy zaciągniętej taśmie cześć przegubowa głowicy zaklinowuje się w uzębieniu tak, że utworzona pętla nie może się samoistnie zluzować. Szybkiej i bezpiecznej instalacji sprzyja konstrukcja taśmy. Zagięta końcówka znacznie ułatwia zaciskanie i podnoszenie elementów z płaskich powierzchni. Gładkie, zaokrąglone krawędzie nie ranią dłoni instalatora i zapobiegają uszkodzeniom izolacji przewodów w wiązce.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt kablowy KO4, na przewód okrągły ø 4 mm

6,15 zł z VAT 5,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Uchwyt masztu 25

Uchwyt masztu 25

W komplecie 2 cybanty, wersja z podporą

47,97 zł z VAT 39,00 zł netto

szt

Zasilacz 9V 2A

Zasilacz np. do urządzeń firmy TP-Link

Producent: brak danych

23,00 zł z VAT 18,70 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

254,59 zł z VAT 206,98 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Opaska zaciskowa ślimakowa 60-215 mm

12,92 zł z VAT 10,50 zł netto

szt

Opaska zaciskowa czarna 3.6mm x 30cm

Opaska zaciskowa czarna 3.6mm x 30cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

11,07 zł z VAT 9,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator