WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Akumulator MW 33-12

Producent: MW Power

268,14 zł z VAT 218,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Akumulatory MW Power serii MW są przeznaczone do stosowania zarówno w systemach zasilania awaryjnego jak i innych aplikacjach w których akumulator pracuje cyklicznie. Preferowane zastosowania akumulatorów tej serii to: zasilanie rezerwowe w UPS, w systemach automatyki oraz jako źródło energii w urządzeniach przenośnych, zasilanie silników i innych urządzeń w trybie pracy cyklicznej. Dla rozładowań 50% do 500 cykli pracy.

Projektowana żywotność wynosi 6-9 lat dla 20-25°C.

Napięcie
12V
Pojemność
33 Ah
Waga
10,8 kg
Wymiary
197 x 131 x 180 mm
Maksymalny prąd rozładowania
255A (5sek)
Rezystancja wewnętrzna
16mΩ
Dopuszczalne napięcia ładowania
13.5 do 13.8 VDC / 25oC - buforowo
14.4 do 15 VDC / 25oC - cyklicznie
Zalecany maksymalny prąd ładowania
13,2 A
Dopuszczalny zakres temperatury dla:
Rozładowania: -15oC ~ 50oC
Ładowania: -15oC ~ 40oC
Przechowywania: -15oC ~ 40oC
Terminal / złącze śruba M5

Pliki załączone do produktu

MW-33-12_datasheet.pdf (Rozmiar: 0,62 MB) pobierz
Specyfikacja

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (AM-V5G-Ti) 5GHz Titanium Sector, 60-120°

Ubiquiti (AM-V5G-Ti) 5GHz Titanium Sector, 60-120°

Przeznaczona do zastosowania z produktami typu Rocket™M Titanium o zwiększonej mocy radiowej i niezrównanej trwałości.

Producent: Ubiquiti Networks

961,17 zł z VAT 781,44 zł netto

szt

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

Akumulator MWL 18-12F Long Life

Akumulator MWL 18-12F Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba i nakrętka M5 (T3)

Producent: MW Power

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,56 zł z VAT 34,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Akumulator MWL 70-12 Long Life

Akumulator MWL 70-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-70Ah o wym. 350 x 167 x 179 mm.
Terminal / złącze: śruba M6 (T16)

Producent: MW Power

565,80 zł z VAT 460,00 zł netto

szt

Akumulator MW 18-12F

Akumulator MW 18-12F

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 77 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba i nakrętka M5 (T3)

Producent: MW Power

145,14 zł z VAT 118,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator