WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SG3424

Producent: TP-Link

861,77 zł z VAT 700,63 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Przełączniki zarządzalne TP-LINK to zaawansowane urządzenia umożliwiające zarządzanie ruchem sieciowym. Dzięki łatwemu dostępowi do funkcji konfiguracyjnych, zarządzanie siecią staje się dużo prostsze niż dotychczasowe. Dostępne opcje zarządzania to: interfejs wiersza poleceń (CLI), sesje telnet, SNMP oraz zarządzanie poprzez przeglądarkę internetową. Gigabitowe przełączniki zarządzalne zapewniają bardzo dużą stabilność i wydajność działania – podstawowe cechy wymagane przy zarządzaniu siecią. Niezawodne działanie sieci wspierają ponadto protokół drzewa rozpinającego (spanning tree), usługa QoS oraz rozbudowane funkcje zabezpieczeń transmisji.

Opis
Przełącznik zarządzalny L2
Porty RJ-45 10/100 Mb/s
0
Porty RJ-45 10/100/1000 Mb/s
24
Porty SFP Gigabit full-duplex
4
Port konsoli
1
Standardy
IEEE 802.3i,
IEEE 802.3u,
IEEE 802.3ab,
IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,
IEEE 802.1d,
IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w,
IEEE 802.1q,
IEEE 802.1x,
IEEE 802.1p
Automatyczna negocjacja połączeń,
TAK
Automatyczne krosowanie MDI/MDIX
TAK
Auto uplink na każdym porcie
TAK
Szerokość pasma
8G
Tablica adresów MAC
8k
802.3X Flow control & backpressure
TAK
Metody transferu
Store and Forward
QoS
4 kolejki/802.1p/DSCP oparte o COS/Port oparty o COS Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR Port/Flow- based Rate Limiting Voice VLA
VLAN
Support IEEE802.1Q with 4K VLAN groups and 4K VIDs Port/ MAC/Protocol-based VLAN GARP/GVRP
Broadcast storm control
TAK
Limitowanie prędkości transmisji
TAK
Konfiguracja portów
TAK
Port mirroring
TAK
802.3AD i LACP
TAK
Listy kontroli dostępu ACL
TAK
Spanning Tree
STP, RSTP, MSTP, Loop back detection, TC protect, BPDU Filter/Protect
IGMP Snooping
v1/v2/v3, IGMP filtering, Static Multicast IP, Unkown IGMP Throttling, IGMP immediate Leave
SNMP
v1/v2/v3
RMON (4 Grupy)
1,2,3,9
IEEE 802.1X (RADIUS/TACACS+)
Port-Based, MAC-based, VLAN assigment, Guest VLAN, QoS assignment
DHCP
Klient, Snooping, Option82, BOOTP Client
Zarządzanie
CLI, www, SSH, SNMP
SSl/SSH/HTTPS
TAK
Aktualizacja firmware
TFTP
Status diod LED
TAK
Certyfikaty
CE, FCC. RoHS
Zasilanie
100-240 VAC 50-60Hz
Wymiary [mm]
440x230x44 (uchwyty do RACK 19")
Obudowa
Metalowa

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

17,24 zł z VAT 14,02 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy czołowy 40

26,75 zł z VAT 21,75 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

10,36 zł z VAT 8,42 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Netgear FS108 (FS108-300PES)

Netgear FS108 (FS108-300PES)

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet.

Producent: Netgear

124,23 zł z VAT 101,00 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1008P

TP-Link TL-SG1008P

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet z 4 portami PoE+

Producent: TP-Link

230,70 zł z VAT 187,56 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator